19/12
Zmačkané osvětlení Triode Design

Zmačkané osvětlení Triode Design

19. prosince 2011 v 00.00 , Svítidla

Sponzorované odkazy:

Triode Design se v tomto článku zaměřuje na výrobu designového osvětlení inovačního charakteru, a to ve spolupráci se třemi talentovanými návrháři. Spojením nadané trojice, představované umělci: Arnauda Lapierre, Simon Naouri a Pierre Gonalons, vznikla kolekce fantastických světel.

Série svítidel Frame doslova a do písmene dělají čest svému pojmenování. Osvětlení Triode Design je vybaveno pásovými LED diodami, poskytující efektivní a funkční šíření světla v prostoru.

Minimalistické pojetí interiérového osvětlení je charakteristické především svými čistými liniemi a atypicky pojatou konstrukcí znázorňující optický klam. Ze série jsou nejvíce zajímavé modely „zmačkaných“ lamp, které na první pohled připomínají převázanou textilii. Kožený kabel obaluje a deformuje porcelánový obal, v dokonalé harmonii jemných záhybů a teplého osvětlení.

Osvětlení Fuchsia je kolekce inspirovaná květy fuchsie, jež významně alternuje podobu. Výsledkem je úžasná série ručně foukaných skel, lehce tónovaných v odstínech modré a zelené.

zdroj: http://www.triode-design.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS