26/9
Luxusní postele jako záruka kvalitního spánku

Luxusní postele jako záruka kvalitního spánku

26. září 2013 v 20.45 , Ložnice , Nábytek

Málo kdo si v dnešní uspěchané a stresem prosycené době uvědomuje, co je v životě opravdu důležité. Všichni se honí za kariérními úspěchy, snaží se zabezpečit rodinu, naspořit si dostatek peněz na důchod a to všechno na úkor svého fyzického i psychického rozpoložení. Zdraví ovšem není jen o nemocech a o tom, zda jimi trpíte či nikoli, jeho kouzlo spočívá především v relaxaci a dostatku energie, neboť jedině odpočatý člověk se může cítit stoprocentně fit. Aby váš organismus mohl fungovat na sto procent, měli byste mu pravidelně noc co noc dobíjet baterky a to kvalitním spánkem. Zapomeňte na rozlámaná záda, bolavé klouby a podrážděnost, pořiďte si raději luxusní postel, která vám změní život!

Investice se vyplatí!

Když se řekne luxusní postel, většina lidí si automaticky představí monstrózní kus nábytku, který skvěle vypadá, čemuž ale také odpovídá cena. Ovšem kouzlo přepychových postelí spočívá nejenom v jejich estetice, ale také v neuvěřitelném komfortu, který svým majitelům umí poskytnout. Jak již bylo řečeno, kvalitní spánek je nesmírně důležitý a proto byste na výběru postele rozhodně neměli šetřit. Pamatujte si, že zdraví máte pouze jedno, takže raději investujte do prvotřídního lůžka a spokojte se s obyčejným stolem a montovanou skříní.

Luxusní postele jsou zárukou kvalitního spánku, foto: http://www.pullman.cz

Polohovací postele

Ten nejdokonalejší komfort, jaký si jen dovedete představit, vám poskytnou polohovací postele na dálkové ovládání. Všichni jistě znáte situaci, kdy jste si kvůli sledování televize či čtení napínavé detektivky museli složitě nastavovat polštáře a ,,uvelebit" se do poměrně nepohodlné a nepřirozené polohy. Toto je však s polohovacími postelemi naprosté tabu, neboť jednoduchým stisknutím tlačítka se vaše postel inteligentně přizpůsobí vaším potřebám a vy tak můžete dělat nespočet činností, aniž byste opustili svůj milovaný pelíšek.

Vysoké postele

Vysoké postele se za posledních pár let staly neuvěřitelným hitem a to nejen u nás, ale po celém světě. Kontinentální spaní je v první řadě samozřejmě estetické, neboť vysoká postel je dominantou každé ložnice, avšak vlastní také další pozitiva, která jsou zárukou vždy ničím nerušeného spánku. Výhody vysokých postelích si můžete prohlédnout i na www.UtulnyDum.cz, kde se o ní podělí v rámci rekonstrukce domu krok za krokem. Ať usínáte s namoženými svaly, bolestmi hlavy či vás trápí osobní záležitosti, díky dokonalé konstrukci vysoké postele se vždy probudíte dorůžova.

Čalouněné postele

Stejně, jako existují gurmáni, jejichž mlsným jazýčkům jen tak něco nelahodí, i ve světě designu se najdou tací, kteří touží po něčem extra, co bude vrcholem originality, jedinečnosti a luxusu. Pokud i vy sháníte takovou postel, která bude dominantou místnosti a jejíž vzhled bude naprosto dokonale zapadat do celkového interiéru ložnice, zaměřte se na čalounění, které dovede i zdánlivě nezajímavý kus nábytku proměnit v unikátní model. Na výběr máte z více jak 200 potahových materiálů, takže si na své přijde i ten nejnáročnější zákazník.

Vsaďte na polohovací postele, foto: http://www.postele-ls.cz

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS