12/7
Interiérový architekt aneb návrhy interiérů nejen pro váš domov

Interiérový architekt aneb návrhy interiérů nejen pro váš domov

12. července 2013 v 13.15 , Architekti , Design

Studio Indefa provádí komplexní řešení všech druhů interiérů. Nevíte si rady, jak sladit interiér, abyste docílili harmonického celku? Zvažujete finance a nechcete si váš byt, dům, obchod nebo kancelář přeplácat drahými esteticky nesladěnými věcmi? A co třeba funkční celek, přemýšleli jste někdy o tom? Interiér Studio Indefa provádí a zajišťuje návrhy a realizace interiérů na klíč. Díky nim docílíte úžasně sladěného a vysoce kvalitního celku. To vše za rozumnou cenu.

Design interiérů

Už vás nebaví vařit v nemoderní a neuspořádané kuchyni? Večery v hekticky rozloženém obývacím pokoji, každý styl nábytku jiný a barevně nesladěný prostor vás už také omrzel? Nechte si zhotovit moderní byt podle vašich představ. Moderní bytový design je dostupný každému z vás. Začněte se pohybovat v moderním a vkusně zařízeném prostředí, je to tak snadné!
Indefa provádí návrhy interiérů nejen pro váš byt či dům, ale také pro komerční objekty.

Moderní bydlení

Pokud oslovíte Studio Indefa, jehož web najdete na adrese http://www.indefa.cz/, bude s vámi prokonzultováno, jaké plány na změnu interiéru máte. Postupuje se následujícím způsobem. Dojde k zaměření konkrétního prostoru, navrhnou se nové půdorysné dispozice bytu, zpracuje se grafický návrh ve 3D programu a vypočítá se cenová kalkulace. Pak už se jen zakoupí nové bytové zařízení a dekorace. Vy se budete moci těšit, jak dané firmy zrealizují váš sen.
Realizace interiérů od odborníků se vyplatí. Nejen že se maximálně využije prostor vašeho bytu, ale také budete mít jistotu kvality použitých materiálů, jejich funkčnosti a moderního vzhledu.

Náš sen se stane realitou

Vaše sny se stanou skutečností. Nechte pracovat odborníky a věřte jejich intuici a citu.
Také se vám někdy stalo, že jste seděli dlouhé hodiny u počítače a hledali několik stránek s interiéry a pořád si nevíte rady, jak zařídit právě ten váš interiér? Zkuste to jinak. Jděte např. na procházku a hledejte inspiraci v přírodě. Přeneste do vašeho interiéru přírodní barevnost, použijte tvary, které lahodí vašemu oku a o co lépe bude celkový design místnosti působit, když do něj vložíte veškeré vaše emoce. Vy nejlépe víte, jak se chcete doma cítit. Studio Indefa umí i vaše sny, emoce a tajná přání snadno zrealizovat.

Doplňky

Co vám do vašeho interiéru doporučuji – tapety na zeď. V současné době patří mezi nejoblíbenější atraktivní doplněk, který dokáže proměnit celkový vzhled místnosti. Díky sladění tapety a bytového textilu můžete dokonale dotvořit interiér tak, aby v něm opravdu vše ladilo a stalo se tak pastvou pro vaše oči.

Zdroj fotografií: indefa.cz

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS