9/7
Extravagantní interiér podle Garyho Spaina

Extravagantní interiér podle Garyho Spaina

9. července 2010 v 00.00, Design, Nábytek

Sponzorované odkazy:

Gary Spain je tvůrčí umělec pocházející ze San Franciska, jehož interiérové portfolio nadchne nejednoho z nás.

Jeho tvůrčí design v sobě mísí několik směrů, ve kterých se střídá moderna s klasickou a minulá století se stoletími nadcházejícími. Jeho cit pro design je natolik silný, že dokáže i v tom nejmenším prostoru vykouzlit úchvatný designový styl.

Žádná z jeho pracích nedokáže nabídnout jednotný styl, vždy se setkáme se shlukem několika naprosto dobou odlišných zařizovacích předmětů. Jeho tvůrčí schopnost snoubí jednoduchost s elegancí versus vysoké extravagance.

Neobvyklé dekorace, naprosto nesnoubitelné barevné variace, mohutný nábytek a přemíra obrazů, to jsou základní prvky, se kterými Gary velice rád pracuje. Kombinací však vznikají velmi zajímavé interiéry, ve kterých se snad i dobře bydlí.

Extravagantní interiér podle Garyho Spaina (http://www.homemag.cz)Extravagantní interiér podle Garyho Spaina (http://www.homemag.cz)Extravagantní interiér podle Garyho Spaina (http://www.homemag.cz)Extravagantní interiér podle Garyho Spaina (http://www.homemag.cz)Extravagantní interiér podle Garyho Spaina (http://www.homemag.cz)Extravagantní interiér podle Garyho Spaina (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://freshome.com/…m-gary-spain

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS