3/4
Elny – nejen náhradní díly do vysavačů

Elny – nejen náhradní díly do vysavačů

3. dubna 2013 v 15.15 , Domácí spotřebiče

Moderní vysavače jsou lehké, se silným sacím výkonem, elegantním designem a kvalitním provedením. Některé umí dokonce vytřít podlahu a vysát tekutiny. Ovšem i u takto kvalitní techniky se stane, že se porouchají nebo k nim musíte dokoupit novou hadici, hubici apod. Že nevíte, kde tyto náhradní díly sehnat? Pojďme se společně podívat do Elny.cz

Elektro obchod

Elny je specializovaný obchod s náhradními díly a elektronickou. Zaměřen je obzvlášť na domácí elektrospotřebiče a jejich náhradní díly a na vytápění jako je ohřev vody, akumulační kamna, elektrické přímotopy, podlahové vytápění a mnoho dalších.
V internetovém elektro obchodě najdete náhradní díly do sporáků, praček, bojlerů, vysavačů a celou řadu dalších běžných a používaných elektrospotřebičů. Nemusíte mít obavy, že neseženete vaší značku spotřebiče. Elny.cz nabízí originální náhradní díly jak do známých značek Mora, Electrolux, Fagor, Zanussi, Whirpool, AEG, tak i náhradní díly univerzální.

Vysavače

Vysavač je nenahraditelným pomocníkem v každé domácnosti. Moderní přístroje si poradí nejen s hladkou rovnou podlahou, tak i s kobercem nebo s tekutinou. Stejně tak jako se rozvinula technologie v designu a použití vysavačů, můžeme mluvit i o jisté revoluci co se týče systému ukládání nasbíraného odpadu. Existují jak klasické sáčky do vysavače, tak i speciální nádoby, které lze bez problému vysypávat po každém vysátí.

Sáčky do vysavače

Existuje celá řada kvalitních papírových sáčků do vysavačů. Sáčky jsou kvalitní a po použití se z vysavače lehce vyjmou a vyhodí do odpadkového koše. Oproti textilním sáčkům jsou hygienické a ekologické. Vyrábějí se pro známé značky vysavačů, tak i pro ty méně běžné značky. Šetřete životní prostředí a pořiďte si také papírové sáčky z recyklovaných materiálů. Sáček má dlouhou životnost a při jeho výměně se prakticky nedostáváte do styku s nasbíraným odpadem. Sáčky do vysavačů se používají na suché vysávání. Při výběru vysavače si proto předem rozmyslete, co od svého nového pomocníka v domácnosti očekáváte, tedy kromě dokonale čisté podlahy.

Oprava či výměna

Stejně tak, jako se vám může porouchat auto, i domácí spotřebiče vás mohou pozlobit. Stane se, že odejde u vysavače motor, v hadici se udělá díra, trubice nebo nástavce se mechanicky poškodí a vy musíte začít shánět nové.
Náhradní díly do vysavačů jsou taktéž dostupné v internetovém elektro obchodě. Speciální nástavce a multifunkční hubice na vysávání koberců, hladkých podlah, čalounění a špatně dostupných prostor bývají často již základním vybavením vysavačů. Pokud vám nějaký díl chybí, nezoufejte. Na internetových stránkách lehce najdete přesný typ k vaší značce vysavače.

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS