15/4
Úložné papírové krabice

Úložné papírové krabice

15. dubna 2013 v 00.00 , Bytové doplňky

Sponzorované odkazy:

Máte doma příliš věcí? Nevíte, kam už všechno máte dávat? Chcete mít ve svém bytě pořádek a aby každá věc měla svoje místo? Nejvhodnějším řešením tohoto problému jsou úložné papírové krabice. Jsou skvělými domácími pomocníky, které skvěle doplní již stávající úložné prostory u vás doma.

Můžete do nich schovat cokoliv, od módních doplňků, před CD, DVD, herní konzole až po knížky či jiné věci, u kterých nechcete, aby se jen tak někde válely po stolkách, skříňkách či zemi. Úložné papírové krabice s víkem vám navíc pomůžou s tím, že nikdo cizí neuvidí, co se pod těmito krabicemi schovává.

A kde sehnat nejlepší tyto krabice? Odborníkem na ně je ručitě obchodní dům IKEA. Tam můžete sehnat krabice v nejrůznějších stylech, barvách, materiálech i velikostech a můžete si tak vybrat podle vašeho osobního stylu. Pokud chcete nějaké dekorativní krabice do obývacího pokoje nebo na šperky, i to zde seženete. A cena? To je na tom to nejlepší. Krabice zde seženete od 49kč do cca 349kč.

Některé krabice můžete využít i jako úložny systém pod postel místo šuplíku. Můžete do nich schovat staré věci, které už nepoužíváte, ponožky, nebo zimní věci v létě a naopak letní věci v zimě. Můžete si tam schovat i osobní věci.

Papírové krabice jsou také velmi vhodným úložným prostorem pro již zmíněná CD, DVD nebo knížky. Můžete si je jednodušše pojmenovat a pak je vždy hned najdete. Konec nekonečnému hledání!

Zdroj:http://www.ikea.com/cz/cs/

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS