20/8
Úložných kousků není nikdy dost: ty přenosné jsou cool

Úložných kousků není nikdy dost: ty přenosné jsou cool

20. srpna 2019 v 00.00 , Bytové doplňky , Design , Koupelny , Kuchyně , Ložnice , Nábytek , Obývací pokoje , Předsíň

Sponzorované odkazy:

Znáte to sami. Každý příbytek si žádá dostatek úložných prostorů. Jinak byste překračovaly hromady věcí, které by nebylo kam uložit. A tak mimo úložného nábytku je zde inovace v podobě přenosných a lehkých cool kousků.

Ukládat věci doma můžete

  • Do skříní a komod
  • Do stolů a na stoly
  • Do polic a policových stěn,
  • Do vitrín a regálů
  • Nebo do sedacích lavic

Co dělat s drobnostmi?

Ale pokud se vaše bydlení pomalu zaplňuje různými drobnostmi, které zabírají místo a vytváří nepořádek, tak zvolte trochu jinou verzi uskladnění. Řešení tohoto problému spočívá v praktickém skladování, ve formě košů, úložných boxů a krabic, které vám umožní udržet pořádek a optimálně využívat prostor ve vašem obydlí.

Tato jednoduchá cenově přijatelná a praktická řešení skladování vám pomohou nejen udržovat pořádek, ale p vytvořit krásný styl a váš domov vyzdobit osobitě a originálně. Tyto kousky jsou k mání v široké škále rozměrů, vzorů a materiálů.

Přenosné a dekorativní jsou v kurzu

Tyto prima přenosné a často velmi dekorativní kousky jsou dnes velmi cool a žádané. Jsou to nejrůznější boxy, krabice a krabičky, koše a košíčky, vaky a nůše. Mají nejen funkční, ale i estetickou stránku, a lze je uložit do policových stěn, na poličky, stojany, zavěsit, nebo prostě položit na podlahu, rohož, předložku, kobereček, dlažbu či plovoučku. Všude kam je umístíte, vám udělají velkou parádu.

Velmi módní jsou designové papírové krabice s víky, která nejsou ani příliš nákladné a lze je na sebe pěkně vrstvit – buď od největších odspodu po nejmenší, nebo několik stejně velkých na sebe. Druhou sortou, o níž je stále několik let velký zájem jsou koše a košíčky z přírodních materiálů. A jako třetí pak textilní koše a vaky. Novinku pak tvoří plastové boxy, které jsou oblíbené do dětských pokojů na uložení hraček a také elegantní úložné boxy pod postel do ložnice. V poslední době také vzrůstá obliba dřevěných truhel a krabic na klavírový pant.

Co vybrat a proč?

Vždy vybírejte barevnost, materiál a styl, který odpovídá vašim potřebám, vybavení bytu, jeho stylu a designu. Dětem je dobré pořídit hlavně praktické a odolné kousky, do obývacího prostoru můžete vybírat i dekorativnější kousky.

V ložnici se uplatní spíše jemně barevné krabice a koše, které vizuálně nenaruší relaxační a odpočinkovou atmosféru jejího interiéru. Do obývacích prostor, předsíní a hal rovněž však můžete pořídit atypický kousek, který se může stát originálním a nepřehlédnutelným solitérem v jinak odlišném interiéru, a tak je účelně a prakticky ozvláštnit.

Zdroj foto: Pixabay.com, Nila.cz, Jysk.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS