14/1
Kvalitní sušičky: Skvělí pomocníci do vaší domácnosti

Kvalitní sušičky: Skvělí pomocníci do vaší domácnosti

14. ledna 2013 v 00.00 , Domácí spotřebiče

Sponzorované odkazy:

Dnešní moderní žena už dokáže spojit kariéru se starostí o domácnost a rodinu, a to hlavně díky skvělým domácím pomocníkům! Jedním z nich je i kondenzační sušička prádla! I když ve většině českých domácnostech je stále zvykem sušit prádlo na šňůře, na sušácích nebo ve speciálních místnostech, tyto skvělí výrobky už si hledají svojí cestu stát se součástí těchto domácností.

Některé z nás může odradit jejich vysoká pořizovací cena i spotřeba elektřiny, ale i tak má sušička mnoho kvalitních charakteristik, díky kterým si je oblíbíte. U některých typů si můžete nastavit program sušení, mají dětskou pojistku, mají skvělé ovládání a hlavně, vám ušetří váš čas!

My vám v tomto článku ukážeme některé typy sušiček od značek LG, Whirpool nebo Mielle, které můžete zakoupit v internetovém obchodu Itek.cz za skvělé ceny. Pojďme se tedy na ně společně podívat! Třeba se některý z nich stane součástí i vaší domácnosti.

Kondenzační sušičky

A na jakém principu vlastně tyto sušičky fungují? Kondenzační sušičky dokáží značný podíl vody zkondenzovat neboli zkapalnit a zachytit ve speciální nádobě v sušičce s odtokem do odpadů. Nemusíte se tak vůbec bát přebytečné vlhkosti v místnosti. Jejich zapojení je velmi jednoduché, stačí jen přívod elektřiny.

WHIRLPOOL AZB 889 Kondenzační sušička prádla, 11 989 Kč

Velkou předností této sušičky je určitě dětská pojistka, kterou určitě v případě dětí oceníte a taky možnost nastavení až 14 programů sušení. Je velmi jednoduchá na ovládání díky přehlednému displeji.

LG RC8015A, Sušička prádla, 13 098 Kč

Tato kondenzační sušička vám nabízí 9 programů sušení, nastavení teploty, inteligentní elektronický systém a můžete si nastavit i speciální šetrný program. Samozřejmě ani u této sušičky nechybí dětská pojistka.

MIELE sušička prádla T7644 C, 26 207 Kč

Tato sušička vám se svojí vyšší cenou přináší 10 programů sušení, inteligentní elektronický systém s chlazením vzduchu, LCD displej, možnost předvolby až do 24 hodin a skvělé bezpečnostní systémy.

Zdroj: www.itek.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS