26/4
Sedací soupravy IKEA 2012

Sedací soupravy IKEA 2012

26. dubna 2012 v 00.00 , Křesla a sedací soupravy , Obývací pokoje

Sponzorované odkazy:

Sedací soupravy jsou dominantním kouskem v každém bytě či domě. Slouží nejen ke komfortnímu odpočívání a relaxaci majitelů, ale také jako reprezentativní bytový kousek při společenských příležitostech. Proto je jejich výběr velmi důležitý a majitel by se neměl bát do tohoto nábytku investovat, protože kvalitní souprava vydrží roky.

Na českém trhu se nachází široká nabídka kvalitních sedacích souprav v různém barevném či materiálovém provedení, v různých tvarech i velikostech. My si dneska představíme nové sedací soupravy od švédské společnosti Ikea.

Látkové sedací soupravy IKEA 2012

Nejnovějším přírůstkem v oddělení obývacího nábytku jsou látkové sedací soupravy rozkládací, které si můžete podle libosti a vlastních přání spojovat nebo nechat stát samostatně. Záleží jen na vaší fantazii a tvaru vašeho bytu!

Nejvýraznější z této kolekce jsou sedací soupravy rohové, které obsahují třímístnou pohovku s lenoškou a dokáží svým tvarem změnit podobu jakékoliv místnosti.

Kožené sedací soupravy IKEA 2012

Kožené sedací soupravy jsou luxusním doplňkem moderního bytu. I přes vyšší cenu tohoto nábytku jsou kožené souprvay velmi oblíbené díky jejich snadné údržbě, jejich hebkosti a příjemnému povrchu.

Ikea vám nabízí tuto velmi kvalitní kolekci kožených sedaček ve 3 barvách: bílé, černé a červené. Souprava obsahuje třímístnou nebo dvoumístnou pohovku, lenošku s opěrkou či křesílko. Sedáky soupravy jsou navíc vybaveny vysoce pružnou pěnou, která vám zajístí nejvyšší komfort sezení a po vstání opět získají svůj tvar.

Potahy a přehozy přes sedací soupravy

Pokud chcete dodat vašemu nábytku jiskru, dokonale je oživí přehozy na sedací soupravy nebo také plédy. Ikea vám nabízí širokou nabídku těchto potahů v nejrůznějších barevných kombinacích, které můžete dále kombinovat s dalšími bytovými doplňky.

Zdroj: www.ikea.com/cz/cs/

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS