28/10
Elegantní osvětlení: Komplot Design se inspiruje Indií

Elegantní osvětlení: Komplot Design se inspiruje Indií

28. října 2011 v 00.00 , Svítidla

Sponzorované odkazy:

Interiérové osvětlení zažívá v poslední době opravdový designérský boom, kreativní návrháři a výrobci oživují trh nevídanými kousky. Jedním z velmi povedených interiérových osvětlení jsou i závěsná světla Calabash od společnosti Komplot Design.

Inspirací pro výrobu závěsných osvětlení Calabash byly indické nádoby na vodu, vyrobených z tykví. Tato okrasná i užitková zeleniny, známá také jako dýně, byla a v některých oblastech stále ještě je hojně využívána k nejrůznějším činnostem i jako dekorace – nádoba na vodu, váza, stínítko na lampu …

Osvětlení Calabash zaujme především svým měkkým organickým tvarem a dvojitým konvexním zrcadlovým povrchem, jenž v sobě odráží interiérový prostor. Závěsné lustry jsou nabízeny ve čtyřech barevných provedení: stříbrné, zlaté, červené a černé barvě. K jejich výrobě jsou použity kvalitní materiály, leštěný a lakovaný hliník.

Elegantní osvětlení: Komplot Design se inspiruje Indií (http://www.homemag.cz)Elegantní osvětlení: Komplot Design se inspiruje Indií (http://www.homemag.cz)Elegantní osvětlení: Komplot Design se inspiruje Indií (http://www.homemag.cz)Elegantní osvětlení: Komplot Design se inspiruje Indií (http://www.homemag.cz)Elegantní osvětlení: Komplot Design se inspiruje Indií (http://www.homemag.cz)Elegantní osvětlení: Komplot Design se inspiruje Indií (http://www.homemag.cz)Elegantní osvětlení: Komplot Design se inspiruje Indií (http://www.homemag.cz)Elegantní osvětlení: Komplot Design se inspiruje Indií (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.komplot.dk

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS