9/9
Nové vestavné spotřebiče Samsung: Trouby, varné desky, odsavače par i eco myčky

Nové vestavné spotřebiče Samsung: Trouby, varné desky, odsavače par i eco myčky

9. září 2011 v 00.00 , Domácí spotřebiče

Sponzorované odkazy:

Společnost Samsung, přední výrobce a oceňovaný inovátor spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, představuje novou řadu vestavných spotřebičů. Patrný je akcent jak na precizní technologie, tak i design. Vestavné spotřebiče Samsung proto maximálně zpříjemňují práci v kuchyni a stávají se designovou součástí domácnosti.

Trouby Samsung

Prostřednictvím unikátní funkce TwinConvection ve vestavných troubách Samsung lze připravovat současně dva různé pokrmy, a to s různou délkou pečení i teplotou! To umožňují dva nad sebou umístěné horkovzdušné systémy a dva grily, které fungují nezávisle na sobě. Na prostorném LED displeji elektrické trouby Samsung jednoduše nastavíte požadované hodnoty zvlášť pro oba pokrmy a funkce TwinConvection se již o vše postará. Vaření je tak mnohem pohodlnější, rychlejší a úspornější.

„Technologie duálního vaření značně zkracuje dobu potřebnou k přípravě celého pokrmu, jelikož umožňuje připravovat obě jeho části současně. Jde doslova o revoluci ve vaření a je již jen na zákaznících, jak využijí volný čas, který jim elektrické trouby Samsung s funkcí TwinConvection takto ušetří,“ říká Michal Tichý, produktový manažer Divize domácích spotřebičů Samsung.

Dva horkovzdušné systémy v elektrických troubách Samsung však oceníte také při přípravě jednoho jídla. Dosáhnete s nimi skvělých kulinářských výsledků například při pečení velkého kusu pečeně nebo drůbeže, jelikož se budou péci mnohem rovnoměrněji, než v troubách pouze s jedním větrákem. Kromě elektrických trub jsou součástí portfolia vestavných domácích spotřebičů Samsung dále parní trouby, kompaktní trouby s kombinovaným parním nebo mikrovlnným ohřevem a vestavné mikrovlnné trouby.

Varná deska Samsung

Nepostradatelnou součástí téměř každé domácnosti je varná deska. Samsung má ve své nabídce plynové, sklokeramické i indukční vestavné varné desky. Právě poslední zmiňované jsou stále oblíbenější mezi spotřebiteli pro své specifické vlastnosti. Indukční varné desky Samsung se pohodlně ovládají pomocí přehledného, stylového LED displeje. Jsou bezpečné a energeticky vysoce efektivní. Navíc jsou vybaveny řadou chytrých funkcí, které činí postávání před plotnou minulostí. Indukční varná deska Samsung vás například sama zvukově upozorní, když pokrm začne vřít. Sama také dokáže udržovat již hotové jídlo stále teplé, čímž odpadá neustálé přihřívání pokrmu pro opozdilce.

V Samsungu se vždy snažíme maximálně vyjít vstříc požadavkům a přáním spotřebitelů. Dokladem toho jsou i vestavné varné desky Samsung, na kterých se pohodlně vaří, snadno se udržují čisté a jsou opatřeny řadou funkcí, které mění dosavadní způsob vaření,“ říká Michal Tichý.

Odsavače par Samsung

Odsavače par Samsung efektivně odsávají veškeré pachy, které se tvoří nejvíce při smažení. Jsou samostatným domácím pomocníkem – samy se zvukově přihlásí o vyčištění, když jsou odsávací filtry již zaneseny, a tím docilují toho, že je jejich funkčnost stále stoprocentní. Pokud náhodou zapomenete po vaření odsavač par Samsung vypnout, sám se podle vámi přednastaveného časovače vypne. Praktická je také funkce Clean Air, která spouští odsávání na nejnižší stupeň po dobu 10 minut během každé hodiny, čímž se v místnosti udržuje čerstvý vzduch, i když právě nevaříte. Při vaření jistě oceníte i jasné halogenové osvětlení odsavačů Samsung.

Myčky Samsung

O pohodlný úklid po vaření se postarají myčky Samsung. Vysoce ekonomicky i ekologicky úsporné myčky Samsung v energetické třídě až A+++ pojmou na rozdíl od běžných myček až 14 sad nádobí. Pomocí funkce EcoDry ušetří až 21% energie a 4 litry vody během každého mytí bez ztráty účinnosti. K úspornosti přispívají též senzory znečištění odtokové vody Smart Auto Sensor Wash. tak sama upravuje délku mycího cyklu podle míry nečistot ve vodě během mytí. Přestože myčky Samsung používají při mytí vysokotlaké vodní trysky, které odstraní i zaschlé zbytky jídla, jejich hlučnost nepřekračuje 40 dBA. Jsou proto vhodné i do kuchyňských koutů v obývacích místnostech. Zde jistě zaujmou i svým designem, například propracovaným duálním displejem.

Orientační DMOC vestavných domácích spotřebičů Samsung:

  • Elektrické trouby s technologií TwinConvection od 14 990 Kč vč. DPH
  • Indukční varné desky od 14 990 Kč vč. DPH
  • Odsavače par od 4 990 Kč vč. DPH
  • Myčky od 12 990 Kč vč. DPH

ilustrační foto: Thinkstock

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS