30/8
Pořadač Collator 10: Zorganizujte si své dokumenty!

Pořadač Collator 10: Zorganizujte si své dokumenty!

30. srpna 2011 v 00.00, Bytové doplňky

Sponzorované odkazy:

Nejen do vaší kanceláře, ale také do vaší domácnosti se jistě bude dobře hodit následující předmět tohoto článku. Jedná se o speciální pořadač Collator 10, který se pyšní opravdu úctyhodnou tradicí a originálním pojetím. Vyroben byl totiž již v roce 1924, kdy byl navržen designérem Luthurem Evansem.

Původně byl nicméně tento pořadač, či chcete-li organizér, vyroben ze dřeva. V roce 1942 nicméně začal být dodáván na trh také v hliníkovém provedení. Recyklovaný hliník pak také představuje hlavní materiál v současnosti prodávaném modelu Collator 10, jenž pochází z Německa a má nepochybně styl.

Pořadač Collator 10 můžete použít dvěma způsoby. Budťo si jej vertikálně zavěsíte, anebo jej horizontálně položíte na váš pracovní stůl, to už záleží pouze na vás, potažmo na dispozicích vašeho interiéru. Organizér Collator 10 skvěle poslouží k organizování vašich dokumentů a obecně papírových předmětů.

Pořadač Collator 10: Zorganizujte si své dokumenty! (http://www.homemag.cz)Pořadač Collator 10: Zorganizujte si své dokumenty! (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.dwr.com/…llator-10.do?…

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS