6/7
IKEA: Letní inspirace ve vaření, textiliích i dekoracích

IKEA: Letní inspirace ve vaření, textiliích i dekoracích

6. července 2011 v 00.00 , Bytové doplňky , Bytový textil , Kuchyně , Příbory , Svítidla , Zahradní nábytek

Sponzorované odkazy:

K dnešnímu dni sice končí velký letní výprodej u nejoblíbenějšího obchodního řetězce, který se v České republice zabývá prodejem cenově dostupného nábytku, avšak to samo sebou neznamená, že by nás nabídka švédské společnosti IKEA měla přestat zajímat. Právě naopak. V katalogu IKEA se to jen hemží novinkami, které slibují učinit toto léto nanejvýš pohodovým a příjemným. Ostatně co jiného toto roční období symbolizuje lépe než právě odpočinek, čas prázdnin, dovolených, zábavy a uvolněné nálady. S výrobky IKEA si pak můžete být jisti, že radost nebude stát kdovíjaké peníze.

Sortiment IKEA se nese v duchu nazvaném Letní inspirace. Léto je svěží a radostné, takové jsou i kousky patřící do aktuální letní nabídky. Je třeba si zpestřit den a oslavit život. Z toho důvodu IKEA vsadila spíše na doplňky, zejména co se týče oblastí vaření a servírování, textilií, dekorací, ale také osvětlení. Speciální kategorii pak tvoří nejrůznější květináče do venkovních prostorů a na totéž místo zaměřené květiny.

Letní čas s IKEA doma i venku

V létě trávíme mnohem více času venku než v jiných ročních obdobích. Ať už se bavíme s přáteli, anebo si užíváme společné chvíle s rodinou, můžeme jmenovat jistý aspekt, který tomu dodá šťávu, a to doslova. Jídlo spojuje, to víme. A co lepšího může být než se najíst pod modrou oblohou? Grilování je nezpochybnitelně spjaté s létem, stejně tak pikniky. V obou případech nám mohou pomoci výrobky IKEA – rozmanité talířky, tácy a podtácky, příbory, sklenice, termosky, utěrky či chňapky, ale přirozeně také s tím související nábytek. Péče o zahradu nám také poskytne opojné okamžiky. Zkuste si vybrat mezi nabídkou květináčů a exteriérových rostlin, uvidíte, že svět bude rázem krásnější.

V neposlední řadě se budeme soustředit na textilie, dekorace a osvětlení. Ty spíše naleznou uplatnění v interiéru, ale neplatí to bezvýhradně. Každopádně, co se týče dekorací, o květináčích už byla řeč, ale co takhle svíčky, vázy či lucerničky? Dekorativní osvětlení vůbec zažívá velký boom. Horkým tipem je zejména solární osvětlení, které se nabíjí prostřednictvím slunečních paprsků a uložením energie do baterie. S IKEA máte o zábavu postaráno, léto jak má být.

zdroj: http://www.ikea.com/…_rooms_ideas

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS