28/2
Stolní lampy aneb něžnost Laurens van Wieringen

Stolní lampy aneb něžnost Laurens van Wieringen

28. února 2011 v 00.00, Svítidla

Sponzorované odkazy:

Z nedalekého Nizozemí k nám dorazila zpráva o opravdu kouzelném osvětlení. Jedná se o stolní lampy, které má na svědomí Laurens van Wieringen a které seženete v nabídce internetového obchodu Wannekes, pyšnícího se zasíláním prodávaného zboží do celého světa. Abychom se ale věnovali tomu podstatnému, přejděme rovnou k tématu.

Softy Lamp, takto zní a říká v podstatě vše podstatné. Tyto stolní lampy jsou ručně vyráběny z příjemného hebkého materiálu, kterým je obaleno flexibilní tělo lampy. Skutečně, tyto stolní lampy Laurens van Wieringen slibují spoustu nejrozmanitějších tvarů a uspořádání. V případě, že si jich pořídíte více najednou, se pak pochopitelně množství zábavy s tím spojené ne násobí, ale rovnou umocní.

Stolní lampy si můžete u Wannekes objednat za cenu 337,50 euro, což není zrovna částka nemalá. Každopádně, co se týče rozměrů, tyto stolní lampy disponují následujícími čísly: 32×21×48 cm.

Stolní lampy aneb něžnost Laurens van Wieringen (http://www.homemag.cz)Stolní lampy aneb něžnost Laurens van Wieringen (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.wannekes.com/…an_wieringen

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS