22/10
Kancelářské křeslo dle Hermana Millera

Kancelářské křeslo dle Hermana Millera

22. října 2010 v 00.00 , Křesla a sedací soupravy , Židle

Sponzorované odkazy:

Požadavky na kancelářské křeslo jsou stále náročnější; vedle ergonomie musí disponovat polohovatelností, kvalitním čalouněním a samozřejmě trendy designem.

Zdárným příkladem, jemuž jsouz vlastní všechny požadované vlastnosti, je kancelářské křeslo pocházející z dílny Hermana Millera. Tohoto amerického výrobce a designéra kancelářského nábytku asi není třeba představovat, jelikož patří mezi přední světoznámé leadery na trhu s (sedacím) nábytkem.

Jeho práce mluví sama za sebe: specializuje se na nábytek disponující futuristickým designem, uživatelskou komfortností a maximální kvalitou. Kancelářská židle SAYL vhodně doplňuje předchozí kolekci a je dílem, na jehož tvorbě se podílel Yves Behar.

Kancelářská židle SAYL je k dispozici v několika barevných provedeních, aby její výběr byl flexibilní do všech interiérů. Inspiraci pro výrobu židle čerpal Herman v San Franciscu, orientačním bodem byl Golden Gate Bridge. Při pohledu na židli z boku můžeme téměř spatřit inspirující plachetnici, která se odráží téměř ve všech úhlech pohledu.

zdroj: http://freshome.com/…n-sayl-chair

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS