13/12
Polička Overhang: Seznamte se s výrobkem Domesticity

Polička Overhang: Seznamte se s výrobkem Domesticity

13. prosince 2009 v 00.00 , Bytové doplňky , Nábytek

Sponzorované odkazy:

Poličky patří k tomu nábytkovému vybavení, které naší domácnosti dokáže vdechnout nový elán. Poličky se výborně hodí samozřejmě nejen pro svou funkci, ale také právě v situaci, kdy potřebujeme nějaký způsobem dotvořit náš interiér, dejme tomu přespříliš prázdnou stěnu, jíž na první pohled něco chybí.

Polička Overhang se nicméně dá použít i za předpokladu, kdy prostoru naopak příliš nemáme. Její minimalistická, přesto multifunkční podoba je pro to, jako stvořená. Polička Overhang se nachází v portfoliu britského designového studia, které založil Jon Lane-Smith, absolvent studia Product Desing na Kingstonské univerzitě.

Jeho polička, jak už bylo výše řečeno, oplývá spíše menšími rozměry – 70 × 10 × 5 cm. Přesto ji lze dostatečně využít. K odložení vašich věcí totiž neslouží jenom povrchová plocha, ale také šestice věšáků, na které můžete hodit jak vaše svršky, tak třeba deštník anebo ručníky. Polička značky Domesticity se vyrábí ve třech barevných provedeních, a sice červené, černé a bílé. Pořídíte ji za třicet liber.

zdroj: http://www.domesticity.co.uk/…f-with-hooks

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS