4/12
IKEA: Populární nástěnné police LACK

IKEA: Populární nástěnné police LACK

4. prosince 2010 v 00.00 , Bytové doplňky , Nábytek

Sponzorované odkazy:

Ikea se stala synonym pro kompletní vybavení interiéru za poměrně příznivé peníze. Výrobky, které je možné v obchodních domech Ikea zakoupit, jsou zaměřeny na celou domácnost a vybírat můžeme nejen ze široké nabídky druhů, ale také ze široké palety barev jednotlivého druhu.

Vedle klasického nábytku nabízí Ikea i drobnější nábytkové doplňky, kterými jsou např. police, poličky nebo věšáky. Ucelenou kolekci drobnějšího interiérového vybavení představuje série LACK, která vedla nástěnných polic zahrnuje např. jednoduché stolky pod televizory.

Nástěnné police LACK

Jednoduché, elegantní, moderní, funkční a především s vysokou dávkou osobního designu – to jsou nástěnné police LACK.

Filosofií společnosti Ikea je prodávat výrobky všem lidem, bez ohledu na ekonomické postavení či finanční situaci. Výrobky jsou zpravidla dostupné všem nebo široké vrstvě obyvatelstva. V tomto duchu se nese cenová strategie poliček LACK, které navzdory svému vyspělému designu disponují velmi příznivou cenou.

IKEA: Populární nástěnné police LACK (http://www.homemag.cz)

Police LACK – standard

Nástěnná police LACK se skrytým upevňujícím kováním je k dispozici v několika barevných provedeních. Zákazníci mohou vybírat z nabídky barev: bílá, efekt bříza, efekt ořech, světle modrá, černohnědá, černá, červená a žlutá.

Police je zajímavá především svým interiérovým splynutím, v prostoru působí nenápadně a přirozeně. Díky zabudovanému kování se police LACK stává přirozenou součástí zdi.

Polici LACK můžeme zakoupit v obchodním domě Ikea za 249 Kč, v rozměrech 110×26×5 cm nebo ve větším provedení 190×26×5 cm. Maximální zátěž police je 5 – 15 kilogramů, v závislosti na typu stěny a způsobu upevnění.

Police LACK jsou vyrobeny z obnovitelných materiálů, kterými jsou úlomky dřeva, dřevěná vlákna, tudíž je po odsloužení můžeme separovat na další materiál nebo na výrobu energie.

IKEA: Populární nástěnné police LACK (http://www.homemag.cz)

Strohost vlnících se hran

Do kategorie nástěnných polic LACK spadá i vlnící se police disponující ostrými hranami. Tento typ police je k dostání za 599 Kč a k dispozici v několika barevných provedeních.

K přednostem této police patří punc moderního trendu interiérové aktuálnosti.

IKEA: Populární nástěnné police LACK (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.ikea.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS