4/4
Ložnice Hanák

Ložnice Hanák

4. dubna 2009 v 00.00 , Ložnice

Sponzorované odkazy:

Nábytek Hanák je jedním z největších českých výrobců a patří k naprosté špičce v oboru. Už od počátku se zaměřil na maximální samostatnost výroby, což mu v současnosti vynáší vytoužené ovoce. Nabízí opravdu velkou řadu profesionálně zpracovaného nábytku k prodeji a mezi tím vším také ložnice, které vás zaujmou už na první pohled, a na které se v tomto článku zaměříme.

Ložnice v nabídce

Ložnice Hanák jsou opravdovou elitou na trhu a to ve všech směrech – kvalita zpracování, citlivé detaily a stoprocentní funkčnost. Nabídka se týká postelí, nočních stolků, komod a šatních skříní, které jsou nabízeny v jednotném designu, což je opravdu ojedinělá záležitost. Navíc je na všechny výrobky poskytována prodloužená záruka na tři roky.

V nabídce nábytku Hanák najdete deset různých konceptů, které můžete ve vaší ložnici aplikovat. První je ložnice Darina, která kombinuje moderní bílý nábytek s kubistickými prvky v kontrastu s černou podlahou. Jednoduchá kombinace černé a bílé, která vypadá sice velmi jednoduše, ale do větších ložnic perfektní volba. Ložnice Beata už je mnohem pestřejší. Postel a skříňky z tmavého dřeva v kombinaci s vínovým nátěrem mohou také každého moderního zákazníka zaujmout. Další uspořádání, které mně zaujalo, najdete v katalogu pod názvem Donna a skládá se opět z černých prvků (čelo postele, dveře skříněk) a krémového odstínu zbylých konstrukcí.

Hanák to je kvalita a elegance

Obecně lze říct, že se u ložnic Hanák téměř vždy objevují černé prvky a designéři si také oblíbili právě protiklad bílé barvy, kterou často používají. Ložnice Natalia a Victoria jsou velmi strohé a právě v kombinaci bílá x černá, i když se v případě Victorie nejedná o tak ostrý a studený odstín. V nabídce nechybí ani řešení, které má navodit pocit nejvyššího luxusu. Mluvím o ložnici Tina, která je vyvedená v odstínech krémové a světlejší hnědé s jednodušším nábytkem. Pokud využijete kvalitní osvětlení, získáte opravdu kouzelný prostor. Poslední variantou, kterou bych rád zmínil, je ložnice Jenny, která navozuje takovou asijskou atmosféru. Hnědé barvy, šatní skříň, která připomíná standardní asijské dveře v kombinaci s nižší postelí a zelenými prvky musí každému vnutit obraz pravé východoasijské restaurace.

Někomu by mohlo připadat deset variant málo, ale ložnice Hanák jsou tak rozmanité, že si musí vybrat každý. Počítejte ovšem s nejvyšší kvalitou a z toho plyne i vyšší cena, nicméně příjemné prostředí vás jednoznačně uklidní a poskytne vám lepší podmínky ke spánku a na něm se opravdu šetřit nevyplácí.

zdroj: http://www.hanak-nabytek.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS