24/11
Sestavte si svůj vlastní stůl. Bude dokonalým originálem

Sestavte si svůj vlastní stůl. Bude dokonalým originálem

24. listopadu 2021 v 01.00 , Nábytek

Viděli jste u známých nebo sousedů jídelní stůl, jenž se vám velmi líbil, ale nekoupili byste si jej, protože se vám zdálo, že jeho nohy jsou příliš tenké? Anebo máte svou přesnou představu o tom, jak by měl vypadat váš stůl? Ať tak nebo tak, nohy ke stolům si můžete vybrat na webu steelbro.cz.

Nohy pro malé i velké stoly

Jídelní centralní podnož Atria, foto: steelbro.czJídelní centralní podnož Atria, foto: steelbro.cz Jídelní centralní podnož Atria, foto: steelbro.cz

Jestliže zavítáte na stránky steelbro.cz, budete si moci prohlédnout ocelové nohy ke stolům v mnoha podobách. Jde o ručně vyrobené stolové podnože z jaklové oceli s kompletní předpřípravou pro instalaci vrchní desky. Kovová konstrukce je navržena tak, aby byla maximálně pevná i při vysoké zátěži. Co se týče povrchu stolové nohy, její vzhled může být ve stylu surové oceli bez povrchové úpravy, ale i v barevných provedeních, a to černé, bílé, zlaté a chromové.

Velmi žádané jsou kupříkladu jídelní ocelové nohy Galt, Jídelní ocelové nohy Adara nebo třeba jídelní centrální podnož Norfolk. Aktuálně je můžete koupit se zajímavou slevou a částku, kterou ušetříte, můžete investovat do vrchní desky.

Vychutnejte si lahodnou kávu

Jakmile budete mít jídelní stůl nebo konferenční stolek v obýváku naprosto dle svých představ, určitě si rádi vychutnáte šálek kávy. Voňavá kvalitní káva připravená v kvalitním kávovaru je nápojem, jež nás dovede skvěle nakopnout, potěšit naše chuťové buňky a odměnit nás po celém perném dni.

Aby nám však vždy chutnala, je důležité i správné skladování kávy. V obchodě je potřeba podívat se na datum pražení. Pokud je totiž káva stará, tedy dávno pražená, lahodné chuti se nedočkáte, ať děláte, co děláte. Lepší je kupovat kávu zrnkovou a tu si mlet svépomocí.

Kávu kupujte v množství cca na měsíc. Udrží si svou chuť i aroma. I v kávovarech mějte jen tolik kávy, kolik spotřebujete za den. Chraňte kávu před vzduchem a najděte jí tmavé místo. Teplota je ideální pokojová, a pozor dávejte na vlhkost. Nakonec zmiňme určitě kvalitní obal, třeba sklo, keramiku nebo nereaktivní kov.

Nezbývá než přání uvést ve skutečnost. Sestavte si svůj stůl a vychutnejte si u něj šálek výborné kávy.

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS