23/6
Dodejte svému bydlení ten správný designový tón s Tee věšákem od firmy TON!

Dodejte svému bydlení ten správný designový tón s Tee věšákem od firmy TON!

23. června 2021 v 00.00 , Bytové doplňky , Nábytek

Sponzorované odkazy:

I předsíň nebo hala vašeho domova může být krásná a neotřelá. je to vstupní brána do vašeho příbytku a proto si zaslouží svůj cool design. Díky originálním bytovým doplňkům jí můžete vtisknout neopakovatelný ráz.

Česká nábytkářská značka TON vyrábí jedinečnou technologií a ručním ohýbáním dřeva cool, stylové a jednoduše minimalistické kousky pro bydlení, potažmo do předsíně. Jsou to často vtipné, exkluzívní a větší či menší kousky bytových doplňků, které dodají bydlení ten správný punc. Patří mezi ně drobnosti jako tácy a misky, větší kousky jako stoly, židle atp.

Jedním takovým unikátním, ve své podstatě jednoduchým, minimalistickým a svým způsobe, vtipným kouskem je bezesporu věšák Tee. Minimalismus z něj přímo čiší. Jeho tvůrcem je návrhář a designer Jan Padrnos.

Jan Padrnos

Jan Padrnos je český designér, původní profesí strojní inženýr. Přitáhla si jej však k sobě během studií architektura. A tak roku 2000 založil společnost BLACKBOX, která se stala renomovaným designérským studiem, dodavatelem kusového designového nábytku a interiérů, a také výrobcem městského mobiliáře. S firmou TON spolupracuje delší dobu.

Věšák Tee

Byť malý kousek do předsíně vašeho domova, je určitě velký svým pojetím. Díky betonovému podstavci je velmi stabilní, ale půdorysem nevelký. Spojení dřeva a betonu je dnes velmi atraktivní a oblíbenou záležitostí s puncem neotřelosti a originality.

Věšák je vyroben z pevného a kvalitního dubového dřeva, má výšku 1700 mm. Najdete na něm několik výškových úrovní se „zářezy“ k zavěšení oblečení. Proto na něj krásně dosáhnou i děti. Tvar věšáku Tee je v design Pure, tedy čistém a jednoduchém. Nicméně působí velmi šik a pěkně.

Věšák Tee je k mání za cenu 6 380 Kč, bez DPH za 5 273 Kč. Seženete jej v Design Showroom na Praze 5, anebo na Designbuy.cz.

Zdroj foto: Designbuy.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS