2/11
Vyzrajte na zimu doma!

Vyzrajte na zimu doma!

2. listopadu 2020 v 00.00 , Bytové doplňky , Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy:

I když to venku ještě zdaleka tak nevypadá, blíží se nejstudenější období v roce. Připlíží se chladné večery a pak i dny, do kterých by psa nevyhnal. A kde jinde se lépe ohřát než v příjemně vytopeném útulném bytě.

Jak ho ale vyhřát rychle a spolehlivě? V tom vám pomůžou osvědčené produkty české značky Concept.

Keramické nástěnné topidlo QH4000 a QH4001

Díky krásnému designovému provedení v bílé nebo černé barvě a skleněnému čelnímu panelu to bude láska na první pohled. A co teprve, až vyzkoušíte jeho „ohřevné dovednosti“. Vybaveno je praktickým týdenním a úsporným 24hodinovým časovačem s nastavitelnou teplotou i dobou provozu. Nabízí 2 stupně výkonu pro volbu teplého nebo horkého vzduchu, funkci ventilátoru a nastavitelnou oscilaci. Má i moderní LED displej s ukazatelem teploty a dálkové ovládání. Velmi užitečná je i funkce „otevřeného okna“, kdy se přístroj sám vypne v okamžiku náhlého snížení teploty a tím šetří energii. Oba modely keramického nástěnného topidla se hodí k vytápění místností do 20 m2 a umístit je lze i v koupelně. Cena činí 1 899 Kč za QH4000 v bílé barvě a QH4001 v černé barvě.

Sloupový teplovzdušný ventilátor VT8100

Dotykové ovládání, LED displej, kvalitní PTC topné články a atraktivní černobílé provedení. To jsou jen některé výhody nového sloupového ventilátoru VT8100. Když se k nim přidají ještě 3 stupně nastavení výkonu (nízké, střední a vysoké vytápění), nastavení teploty od 5 do 35 °C a ECO režim, během kterého si ventilátor automaticky nastaví nejvhodnější stupeň výkonu tak, aby v místnosti udržoval požadovanou teplotu, tak je na světě nový miláček domácnosti. Ventilátor nabízí i 2 rychlosti proudění vzduchu, 24 hodinový časovač, oscilaci, odnímatelný prachový filtr, dálkové ovládání a funkci automatického vypnutí při náhodném převržení. Používat ho můžete po celý rok, protože zatímco v zimě zahřeje, v létě ochladí osvěžujícím vánkem. Cena 3 499 Kč.

Olejový radiátor RO3311, RO3309 a RO3307

Olejové radiátory jsou stálicí a pro studené dny jsou jako dělané. Rychle a rovnoměrně se zahřívají a díky teplu naakumulovanému v nahřátém oleji sálají teplo i po svém vypnutí. A co si od topného tělesa přát víc. Všechny 3 nové modely značky Concept mají elegantní minimalistický design, 3 stupně nastavení výkonu – nízký, střední nebo vysoký, termostat a zcela tichý provoz, takže je lze bez problému využívat i v ložnici. Vybaveny jsou i pojistkou proti přehřátí, funkcí proti zamrznutí a automatickým vypnutím při náhodném převržení. Olejový radiátor lze pořídit s 11 články – RO3311, s 9 články – RO3309 a také s články 7 – RO3307. Cena 1 799 Kč za RO3211, 1 599 Kč za RO3307 a 1 399 Kč za RO3307.

Zdroj foto: Concept

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS