3/2
Lindex domácí kolekce: veselý domov pro prťata

Lindex domácí kolekce: veselý domov pro prťata

3. února 2020 v 00.00 , Bytové doplňky , Bytový textil , Design , Ložnice

Sponzorované odkazy:

Společnost Lindex rozšiřuje oblíbený dětský sortiment o kolekci Lindex Baby Home – hravou domácí kolekci pro děti.

Oblíbené barevné odstíny a vzory z dětského sortimentu najdete mimo jiné na ložním prádle, ručnících a úložných koších. Domácí kolekce je, stejně jako oblečení pro miminka, vyrobena z organické bavlny a recyklovaného polyesteru, a bavlněné produkty vždy mají certifikaci GOTS.

Lindex Baby Home

Lindex Baby Home kolekce zahrnuje vše od měkkého ložního prádla, praktických úložných košů a ozdobných vlaječek až po pohodlné froté ručníky, příjemné dětské dečky, polštáře a plyšové hračky.

Nadčasová kvalita

Celý dětský sortiment společnosti Lindex má nadčasový design a vysokou kvalitu. Produkty jsou navrženy pro každodenní hravý život a tak, aby dlouho vydržely.

Colour Pops a Soft Nature

Domácí kolekce i dětské oblečení jsou navrženy na základě dvou různých unisexových konceptů – kolekcí Colour Pops a Soft Nature. Kolekce Soft Nature je čistě skandinávská s tlumenými barvami a ozdobnými vzory, kdežto kolekce Colour Pops je hravá s barevnými a odvážnými designy.

Kde je kolekce k mání?

Kolekci Lindex Baby Home můžete svým prckům pořídit v prodejnách Lindex a na lindex.com a to od 30. ledna 2020.

Lindex

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 460 obchodů v 18 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky.

Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku.

Zdroj foto: Lindex

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS