3/3
Domácí knihovna: Nadčasová, trvanlivá

Domácí knihovna: Nadčasová, trvanlivá

3. března 2011 v 00.00 , Nábytek

Sponzorované odkazy:

Každý dobře ví, že domácí knihovny či knihovničky nejsou určeny výhradně pro uskladnění knih. Jistě, je to jejich nominální funkce, ale může stejně dobře plnit i další účely, jejichž společným jmenovatelem je úložný prostor. Domácí knihovna může čerpat z bezpočtu tradic, ovšem v žádném případě bychom neměli zapomínat na tu, která snese označení „nadčasová“.

Právě takovou se zdá Railcar Bookcase, která svým jednoduchým, přesto bytelným řešením do detailu splňuje vše výše uvedené. K jejímu sestavení stačilo piniové dřevo a průmyslová ocel. Výsledkem je nadčasový počin, který oceníte nejen na chatě, ale všude tam, kde si potrpíte na kus přírody ve vaší domácnosti. Další z předností je především trvanlivost. Jisti si můžete být tím, že tato knihovnička se jen tak neopotřebuje.

Tuto domácí knihovničku, jíž bylo přiřknuto jméno Railcar Bookcase, pořídíte za 875 $. Pevně věřím, že však podobnou určitě naleznete také v některé z prodejen v České republice a nejen v prodejně Croft House. Pro inspiraci ji ovšem uvádíme, jelikož nadčasové věci si zaslouží pozornost, a v dnešní době to platí především.

zdroj: http://www.crofthouse.com/…ookcase.html

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS