15/11
Kouzlo domova: vonné svíčky, difuzéry a interiérové vůně

Kouzlo domova: vonné svíčky, difuzéry a interiérové vůně

15. listopadu 2019 v 00.00 , Bytové doplňky , Design

Sponzorované odkazy:

Zima se blíží a na její příchod je třeba se náležitě vybavit. S dostatečnou zásobou vonných svíček, difuzérů a interiérových vůní doma během chvilky vykouzlíte příjemnou, útulnou atmosféru, i když za okny vládne tma a nevlídné počasí.

Vonná svíčka Maharadjah od Nicolaï, 190 g, cena 1 160 KčVonná svíčka Maharadjah od Nicolaï, 190 g, cena 1 160 Kč

Hřejivý svit svíček a libé vůně jsou navíc spolehlivým zdrojem pozitivní energie, což se může hodit nejen v zimě. Vyzkoušejte tyto produkty od Myskino. Myskino, známý concept store zaměřený na luxusní přírodní kosmetiku a francouzské niche parfémy, otevřel svůj první butik v České republice.

Vonný difuzér La route du cèdre od Nicolaï, 250 ml, cena 1 320 KčVonný difuzér La route du cèdre od Nicolaï, 250 ml, cena 1 320 Kč

Jejich jedinečné vůně jsou vábivé, trvanlivé a velmi kvalitní. Budou voňavým šperkem vašeho domova za jakéhokoli počasí. Vždy vám spraví náladu a vykouzlí úsměv na tváři.

Vonná svíčka Katmandou od Nicolaï, 190 g, za 1 160 KčVonná svíčka Katmandou od Nicolaï, 190 g, za 1 160 Kč

Vonné svíčky, difuzéry a interiérové vůně Myskino mohou být drobným a krásným šperkem vašeho příbytku a kouzlit v něm tu správnou atmosféru.

Vonná svíčka Dickens od Jardins dVonná svíčka Dickens od Jardins d'Écrivains, 500 g, cena 1 980 Kč

Eshop, butik i klientské centrum

Kromě klientského centra na adrese Široká 15, Praha 1, kde si každá zákaznice může domluvit individuální schůzku a poradenství, je nyní možnost objevit jedinečné vůně a to nejlepší z poctivého parfumérského řemesla přístupná i široké veřejnosti.

Interiérový parfém a vonná svíčka Zweig od Jardins dInteriérový parfém a vonná svíčka Zweig od Jardins d'Écrivains, parfém 2 100 Kč a svíčka 920 Kč

Myskino butik

Ten naleznete v centru Prahy, pár kroků nad Národním muzeem na Vinohradské třídě 24. Veškerý sortiment lze zakoupit i v e-shopu www.myskino.cz.

Vonná svíčka LVonná svíčka L'Arbre de la Connaissance od Jovoy za 2 100 Kč
  • Úvodní foto: Vonný difuzér La Finca Vigía od Jardins d'Écrivains, 00 ml za 4 750 Kč
  • Zdroj foto: Myskino.cz
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS