7/1
Roubené a srubové domy

Roubené a srubové domy

7. ledna 2019 v 20.00 , Domy

Bydlení už dávno není jen o tom mít kde složit hlavu. Je to otázka životního stylu. A bydlet v roubeném nebo srubovém domu má rozhodně svoje specifické kouzlo. A přesně na takové stylové, moderní bydlení z přírodních materiálů se u nás ve WOODLIFE specializujeme. Máme cit pro přání zákazníka a individuální přístup je pro nás prioritou. Dokážeme pro vás vybudovat domov podle vašich představ, který díky dřevěnému materiálu v sobě bude mít nádech přírody.

Roubené a srubové domy WOODLIFE

Jedna z největších výhod roubených a srubových domů od WOODLIFE jsou bezesporu jejich termo-izolační schopnosti. Díky nim vám bude uvnitř domu v zimních měsících, kdy je potřeba topit, komfortní teplo i bez nepřetržitého topení. Tuto schopnost nejvíce ocení váš účet za energie. Naše roubené a srubové domy mají ale více výhod. Jejich vnitřní klima je díky přírodním materiálům unikátní a působí jako prevence proti civilizačním chorobám, respiračním nemocem a alergiím. Navíc má dobré antistresové účinky.

Pro stavbu našich roubených a srubových domů používáme jen nejkvalitnější dřevo, vybírané ze zdravých smrků, borovic nebo cedrů. Tyto dřeviny dobře zadržují teplo a díky dřevité vůni nebo barvě mají příjemné účinky na vnitřní pohodu obyvatel srubů a domů. Také dobře zadržují vodu, což je výhodou v letních horkých měsících. Díky bydlení ve WOODLIFE srubových domech najde člověk zpět cestu k přírodě. Všechny naše dřevostavby navíc vyrábíme z certifikovaných dřevin, u kterých vám garantujeme až 36 měsíců záruku.

A proč jsou dřevěné stavby stále více oblíbené? Díky výborným variabilním vlastnostem dřevěného materiálu není problém cokoliv změnit i během stavby. Nejdůležitější je pro nás plně vyhovět vašim požadavků, abychom vám mohli postavit srubový dům přesně podle vašich představ. Ve WOODLIFE věříme v individuální přístup a máme cit pro detail. Proto žádný náš srubový dům nevypadá stejně. Proto není náhoda, že naše objekty byly už poněkolikáté vybrány do soutěže dřevostavba roku.

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS