13/12
Zmatek v domácnosti: změňte chaos v pořádek a řád!

Zmatek v domácnosti: změňte chaos v pořádek a řád!

13. prosince 2018 v 00.00, Bytové doplňky, Design, Nábytek

Sponzorované odkazy:

Domov – místo, které je vaším azylem a stálici pro všechny členy rodiny, kam se rádi vracejí. Aby byl domov harmonický, potřebuje se z chaosu, který v něm někdy vládne dostat do souladu a řádu. Pomohou vám s tím organizéry.

VITRA organizér S-Tidy od Michela Charlota vyjde na 789 Kč.

Organizovat, uložit, vymezit tomu místo – to jsou slova, jež definují ty malé a nenápadné kousky, jejichž funkce a praktičnost je často nenahraditelná – organizéry. Jedním z výrobců, kteří vám s tím mohou pomoci, je značka Vitra.

Vitra je švýcarská značka, která produkuje drobný nábytek a funkční bytové dekorace, které mají svůj osobitý styl. Značka funguje na trhu již od roku 1950 a systematicky se dle aktuálních trendů věnuje jak vývoji, tak výrobě chytrých, praktických, funkčních řešení nejen pro domácnosti, ale i kanceláře a veřejné prostory.

Stylový a originální funkční bytový doplněk – VITRA nástěnný organizér Uten.Silo I od Dorothee Becker za 9493 Kč.

U vás doma díky této značce může zavládnout harmonie, v níž má vše své předem dané místo. Tam tyto nejrůznější drobnosti najdete a zase vrátíte. Nebudou se vám nikde povalovat, překážet, zatoulávat anebo někoho třeba pokoušet (jako třeba děti povalující se nůžky) k nekalým činnostem.

Veškeré produkty a jejich koncepty jsou vyvíjeny právě ve Švýcarsku a se značkou spolupracuje řada známých a originálně myslících a tvořících designérů. Můžeme zmínit třeba Arika Levyho, nebo Michela Charlota, či Dorothee Becker, kteří stojí za celu řadou organizérů značky Vitra.

VITRA organizér Toolbox od Arika Levyho za cenu 789 Kč.

Jejich um, nadání a dovednosti je předurčily k práci na pestré škále kousků a projektů. S nimi získaly organizéry značka Vitra neocenitelný styl a osobitost, která je jim vlastní. Vznikají tak nejen organizéry, ale i jiné kousky s dlouhou životností, elegantní, přitom jednoduché ve své podstatě a zároveň velmi praktické a funkční.

Zdroj foto: Designbuy.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS