28/8
Plynové krby Attika Feuer: Nová generace krbů je elegantní i praktická

Plynové krby Attika Feuer: Nová generace krbů je elegantní i praktická

28. srpna 2009 v 00.00 , Bytové doplňky , Krby

Sponzorované odkazy:

Moderní interiér zajisté oživí nejnovější generace plynových krbů od švýcarského výrobce Attika Feuer, které disponují exkluzivním, nadčasovým a jedinečným vzhledem.

Díky velmi mělké instalační hloubce, která činí pouhých 35 cm, umožňují plynové krby elegantní a prostorově úspornou instalaci, která je vhodná téměř do každého interiéru. Plynové krby zaručují více jak 85% energetickou účinnost a velmi nízké hodnoty emisí zbytkových částic pronikajících do ovzduší. Na rozdíl od tradičních krbů vyžadují krby plynové minimální údržbu a servis.

Díky moderní inovaci technologie se modrý plynový plamen promění do jasně žluté tančící barvy. Plynové krby jsou vhodné nejen do soukromých, ale i veřejných interiérů, kterými jsou například bary, restaurace, hotely, lázně nebo wellnes zařízení.

V současné době jsou plynové krby k dostání pouze na švýcarském trhu, tudíž se prozatím můžeme nechat unášet nádherným fotografickým pohledem. Nicméně Švýcarsko přece jen v dnenší době není tak daleko, takže pokud vás opravdu zaujaly, nic není nemožné.

zdroj: http://freshome.com/…attika-feuer

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS