6/5
Posaďte se prosím!

Posaďte se prosím!

6. května 2016 v 00.00 , Design , Nábytek , Zahradní nábytek

Sponzorované odkazy:

Domov je oáza klidu. Nebo měl by být. Ale nejen tam pobýváte. Na zahradu, na piknik nebo k cestování je někdy zapotřebí vybavení, jež je lehké, přenosné, skladné a jednoduché k údržbě. Ideálně ještě flexibilní.

Takovému účelu mnohdy domácí vybavení nevyhovuje. Třeba takové židle, které máte doma, se zcela jistě nehodí pro cesty, vynášení na zahradu, ke grilování, na piknik či ke kempování.

Máme pro vás skvělé řešení, A nejen jedno, ale rovnou dvě. Zkuste novou skladnou židli Leki Chiller a Leki Breeze, které si oblíbila i vítězka SP v biatlonu Gabriela Soukalová.

Nové skládací židle Leki Chiller a Leki Breeze, jsou kompaktní, lehké a pohodlné skládací židle. Ideální kousky na kempy, piknik, pláže, festivaly, pláže, k rybaření, do přírody, pro rodinné výlety, grilovací party a kdoví kam ještě.

Největší výhodou židlí Leki je jejich neuvěřitelná skladnost, když oproti normálním židlím se Chiller nebo Breeze vejde bez obtíží do batohu a jejich složení nebo rozložení je opravdu otázkou vteřin a jakoby mávnutím kouzelného proutku.

Leki BreezeLeki Breeze

Leki Breeze

Je tou menší ze dvojice židlí, s váhou 1090g. Po rozložení má rozměry 69×44×49cm, sedák ve výšce 30cm a nosnost při standartním používání dosahuje až 145kg. Pokud ji sbalíte, stane se z ní rázem balíček o velikosti pouhých 14×12×33cm který lehce šoupnete do batohu. Skládací židli Leki Breeze můžete mít za 2 840 Kč.

Leki ChillerLeki Chiller

Leki Chiller

Je o malinko větší než Breeze s váhou 1339g, výškou sedáku 41 cm a po rozložení má 84×50×58cm. Nosnost při standartním používání zůstává jako u menší Breeze do 145kg. A opět složením máte v ruce malý balík o rozměrech velikosti 14×12×38cm, pro nějž jistě v batohu najdete místo. Tuto variantu lze pořídit za 3 390 Kč.

Technologie na jedničku

Obě židle – jak Breeze, tak Chiller mají extrémně robustní a ventilovanou síťku v sedací části. Spodní konstrukce je vyrobena z vysoce pevného hliníku a s technologií Speedfold. Plast vyztužený skelnými vlákny spolu s lehkými tyčkami tvoří jednoduchý a vysoce pevný a stabilní systém, který jistí gumové nohy s hroty pro vyšší stabilitu.

Na přední straně najdete kapsu, kterou lze připevnit pouze na suchý zip. Dalším skvělým doplňkem je držák na nápoj, opět na suchý zip, takže si můžete pohodlně zvolit stranu, na kterou si ho dáte. Židli můžete zakoupit v několika barevných kombinacích – více Leki.cz.

Zdroj foto: LEKI

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS