18/8
Stojany na víno: Hodnotné moderní dílo UMA

Stojany na víno: Hodnotné moderní dílo UMA

18. srpna 2009 v 13.00 , Kuchyně

Sponzorované odkazy:

Každý vinař ví, že i to nejlepší víno bez pečlivého uskladnění může zanedlouho ztratit na kvalitě. Vy samozřejmě víte, že funkčnost je dobrá věc, ale zároveň nechcete zapomínat ani na neotřelý a vkusný vzhled. Všechny tyto vlastnosti pak inspirovaly americkou společnost UMA, aby ve svém sortimentu neopomněla na po všech stránkách perfektní stojany na víno.

Stojan na víno, to není pouze další kus vašeho nábytku. Stojan na víno musí bezvýhradně korespondovat s výběrovými ročníky vašich vín, a tak být hodnotným dílem samým o sobě. V případě nabídky firmy UMA (Urban Materials + Accesoires) se nemusíte bát, že šáhnete vedle. Všechny jejich moderní stojany na víno jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů a přitom ještě uchvacují svým originálním vzhledem.

Jak už bylo dvakrát zmíněno, hlavní předností těchto stojanů na víno je jejich zdařilý design, který se pyšní jedinečným zpracování. Tvary, tvary, tvary. Ty jedinečné tvary. O tom přesně mluvím. Ještě dříve, než vás nechám pokochat se u fotografií, bych zdůraznil, že tyto inspirativní kusy jsem zahlédl i dokonce v některých českých prodejnách. Takže nezoufejte a vyražte nakupovat: Třeba podobný stojan čeká právě na vaše víno.

zdroj: http://www.iloveuma.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS