18/4
Rámy zrcadel

Rámy zrcadel

18. dubna 2013 v 00.00 , Bytové doplňky

Sponzorované odkazy:

Zrcadlo je náš věrní průvodce celým dnem. Ráno se při pohledu do zrcadla probouzíme a večer si v jeho společnosti smýváme únavu z celého dne. Zrcadlo nám ale neradí pouze v otázce krásy a neupozorňuje nás na nedostatky. Z tohoto pravdomluvného pomocníka se stal i designový prvek našich domovů. Není totiž zrcadlo jako zrcadlo. Jedinečný prvek z něho vykouzlí rám.

Vybíráme rám zrcadla podle místnosti

Při výběru rámu zrcadla je třeba nejprve uvážit, v jaké místnosti se zrcadlo bude nacházet kde a jak bude umístěno a jak by mělo designově ladit s celkovým rázem pokoje. Jinak vybíráme zrcadlo do šatny a jinak do koupelny. Ozdobné rámy zrcadel jsou žádoucí zejména v prostorných halách a v obývacím pokoji, kde pomocí zrcadla s rámem vykouzlíme ústřední prvek celé místnosti.

Rámy zrcadel (http://www.homemag.cz)

Poslední dobou je velmi oblíbené zrcadlo ve zlatém rámu. Dobře kontrastuje s jednoduše zařízeným interiérem a ruka v ruce se doplňuje s interiérem ve stylu baroka. Rám můžete vybrat zdobený nebo jednoduchý hladký. Takováto zrcadla se stříbrným či zlatým rámem nabízí na příklad Ikea.

Rámy zrcadel (http://www.homemag.cz)

Pokud si na příliš kreativní zrcadla nepotrpíte, zvolte klasické zrcadlo bez rámu. Jeho uplatnění se najde především v chodbách a koupelnách. Další možností je zakoupení šatní skříně, která má již zrcadlo zabudované jako svou součást. Také v koupelně se často využívá lepení zrcadel bez rámu na stěnu, případně speciální podsvícení zrcadla.

Rámy zrcadel (http://www.homemag.cz)

Domov vždy zútulní zrcadlo v dřevěném rámu, které je také běžně dostupné a hodí se do všech místností v bytě i domě. Zrcadla mnoha typů – v rámech, bez rámu, vyrobená ze dřeva, z kovu i plastu – zakoupíte v obchodních domech (na příklad Asko) nebo speciálních prodejnách zaměřených na designový nábytek a bytové doplňky ( návštěva Kare stojí rozhodně zato).

Rámy zrcadel (http://www.homemag.cz)

Zrcadlo s rámem, ale i samozřejmě zrcadlo bez rámu dokáže opticky zvětšit místnost, a tak pokud jej potřebujte využít i po takto funkční stránce, nebojte se poradit s odborníkem.

Rámy zrcadel (http://www.homemag.cz)

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS