14/12

Katalog IKEA 2014: Co nás čeká v příštím roce?

14. prosince 2013 v 00.00 , Bytové doplňky , Koupelny , Kuchyně , Ložnice , Nábytek , Stoly a stolky , Židle

Sponzorované odkazy:

Konec roku se nezastavitelně blíží a tak vás jistě bude zajímat, co přinese rok 2014. Právě proto jsme zamířili do největšího obchodního řetězce s nábytkem a doplňky, abychom zjistili, co má v plánu na následujících dvanáct měsíců a musíme říct, že se máme na co těšit.

Prozatím vám představíme katalog IKEA na rok 2014, takže se podíváme na nejzásadnější kousky, které si pro nás designéři této firmy připravili. Katalog obsahuje mnoho nového pro dětské pokoje, kanceláře, kuchyně, obývací pokoje, koupelny či ložnice. Jednoduše můžete každou místnost vašeho bytu či domu vybavit novými doplňky nebo nábytkem, takže se pojďme podívat na jednotlivé části domu.

Obývací pokoj

Začněme obývacím pokojem, protože pro tuto místnost si návrháři IKEA připravili pravděpodobně nejvíce projektů. Zmínit můžeme například Modulární pohovku SÖDERHAMN, kterou můžete sestavit přesně podle toho, jak si chcete odpočinout. K dostání je velké množství modulů v několika barevných variantách, takže můžete pohovku kupovat postupně a tím formovat váš obývací pokoj.

Další novinkou je rozkládací pohovka s názvem TIDAFORS, kterou ocení především majitelé menších bytů, jelikož rychle promění obývací pokoj v ložnici a návštěva si při pobytu na pohovce ničeho nevšimne.

SÖDERHAMN – Ikea.czTIDAFORS – Ikea.cz

Dětský pokoj

Naše ratolesti se také dočkaly mnoha novinek, takže pokud ještě nemáte vybavený pokoj pro nejmenší, případně jejich pokoj potřebuje obměnu, teď nadchází ten pravý čas. V obchodech se objeví například nový postelový rám pojmenovaný TROGEN, dětské houpací křeslo SUNDVIK nebo systém úložných krabic STUVA MÅLAD.

TROGEN – Ikea.czSUNDVIK – Ikea.cz

Kuchyně

Další představované produkty IKEA využijete především v kuchyni, bude se jednat o čela zásuvky s názvem APPLÅD a krycí panel nástěnné desky z nerezové oceli RUBRIK, kterou jistě ocení každá praktická kuchařka, která si potrpí na vzhledu své kuchyně.

APPLÅD – Ikea.czRUBRIK – Ikea.cz

Koupelna

Jako poslední se podíváme do koupelny, jelikož do obchodů IKEA dorazí nová sestava skříněk a doplňků do této místnosti s pojmenováním GODMORGON. K dostání bude velká spousta skříněk v různých barevných i tvarových variantách, takže si můžete poskládat koupelnu přesně podle svého.

GODMORGON – Ikea.cz

Pokračování katalogu IKEA 2014.

Katalog 2014 – Ikea.czKatalog 2014 – Ikea.czKatalog 2014 – Ikea.czKatalog 2014 – Ikea.czKatalog 2014 – Ikea.cz

zdroj: ikea.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS