10/10
Bazény pro zpříjemnění vašich letních dní

Bazény pro zpříjemnění vašich letních dní

10. října 2013 v 21.00, Zahradní nábytek

Bydlení ve vlastním rodinném domě má oproti bytu nespočet výhod, přičemž mezi ty klíčové patří podstatně větší místnosti, soukromí, prostor pro osobní realizaci a také nesmíme opomenout zahradu, která bývá u spousty rodin rozhodujícím faktorem ke stěhování. Zkrátka není nad to, když si každé letní ráno můžete vychutnat snídani na vyhřáté terase a následně nechat celé dny děti na vašem pozemku, kde jim nehrozí žádné nebezpečí.

Každý si svou zahradu představuje naprosto rozdílně. Někdo preferuje minimalistické rovné plochy pouze s živým plotem, jiní se zase vyžívají v záhoncích a nejrůznějších sazenicích. Čím ale rozhodně nepohrdne nikdo, je vymoženost, která vám zpříjemní horké letní dny a pobyt na zahradě promění v dokonalý zážitek den co den. Řeč je samozřejmě o luxusu jménem bazény, které najdete například na adrese http://www.bazeny.cz/.

Bazény od A do Z

Pořídit si bazén není tak snadné jako si koupit zahradní lavičku za pár set korun. Jedná se především o investici, která je trvalým zásahem do pozemku, a proto byste o ni měli vědět co nejvíce informací.

Bazén vám vydrží desítky let, autor: bazenycz

Bazén vám vydrží desítky let, autor: bazenycz

Na trhu se vyskytuje několik typů bazénů a záleží na vás, jaký druh zvolíte a to jak z praktického, tak estetického hlediska. Na co ale nesmíte zapomenout je také bazénová chemie a bazénové příslušenství, které se společně postarají o čistou vodu a dlouhou životnost vašeho bazénu.

Samonosné bazény

Samonosné bazény patří k těm nejkvalitnějším a rovněž nejvyhledávanějším variantám na trhu. Vyrobeny jsou z vysoce odolného materiálu Albistone, který se pyšní životností až 50 let, vysokou pevností, stálobarevností a také odolností proti ultrafialovému záření a vybrat si můžete z několika tvarů jako je klasický ovál nebo třeba obdélník, který lichotí i menším zahradám. Samonosné bazény jsou zárukou kvality, na kterou se můžete jednoznačně spolehnout.

Laminátové bazény

Veliké oblibě se těší také bazény laminátové, jež jsou vyrobeny bez jakéhokoliv svařování nebo lepení. K pozitivním vlastnostem, které by vás ke koupi mohli přesvědčit, patří určitě odolnost a hladký povrch materiálu, tepelná a tvarová stálost laminátu, stálobarevnost, odolnost vůči poškrábání a vůči oxidaci. Laminátový bazén vám stejně tak, jako bazén samonosný bude příjemným společníkem desítky let.

Nadzemní bazény

Pakliže se zásahem do pozemku přeci jen váháte a nejste si jisti, zda je zabudovaná varianta to pravé pro vás, udělejte praktický kompromis v podobě nadzemního bazénu, který rovněž splní svůj účel. Jeho montáž a instalace je rychlá a jednoduchá, přičemž pozinkovaná plechová konstrukce zaručí stabilitu, dlouho životnost a odolnost vůči mrazům. Bazén vám tak bude skvělým společníkem po celý rok.

Pořiďte si kvalitní zabudovaný bazén, autor: bazenycz

Pořiďte si kvalitní zabudovaný bazén, autor: bazenycz

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS