23/4
Bazény do každé rodiny!

Bazény do každé rodiny!

23. dubna 2013 v 00.00 , Domy , Zahradní nábytek

Léto je obdobím dovolených, odpočinku a relaxace. Také je časem vysokých teplot a sportovního vyžití. Pokud chcete všechno spojit dohromady, potom jedna z možných odpovědí zní: bazény. Ano, jsou to právě bazeny, v nichž můžete skvěle relaxovat, užívat si vysokých teplot a trochu se protáhnout. To vše dohromady s rodinnou či přáteli, zkrátka s lidmi, na kterých vám záleží a s nimiž svůj volný čas trávíte nejraději. Venkovní bazény pak představují ideální variantu v případě, kdy máte k dispozici dostatek volného prostoru. Ať už se to týká pozemku za vaším domem, anebo plochou u vaší chaty či zahrady, ve všech těchto případech nemusíte na nic čekat a začít se poohlížet po tom správném bazénu.

Bazény aneb hurá do vody

Jednoduchá konstrukce a údržba, to jsou devízy takzvaných nadzemních bazénů. Tyto bazeny, jak už název napovídá, se nebudují do země. Stačí je pouze složit, napustit vodu a pak už si jen užívat příjemných chvil. K tomu je možné vybírat hned z několika typových provedení. Tak například zdaleka nejpopulárnějším typem bazénu jsou ty, které sestávají z nafukovacího prstence, jenž dále není dotvořen žádnou speciální konstrukcí. Tyto bazeny jsou zvláště vyhledávané rodinami s dětmi, neboť si můžete být jisti, že nedojde k žádným zásadním nehodám. Pokud však máte děti větší či přirozeně opatrnější, nabídka se znatelně rozšiřuje.

Společnost Marimex nabízí hned tři pozoruhodné modely. Zaprvé se jedná o model Orlando vyrobený z vysoce kvalitního plechu. Toto samonosné provedení dovoluje využití mnohem širší plochy, než je to zvyklé u jiných bazenů:. Rovněž velmi kvalitní ztvárnění ztělesňuje model Tahiti. Ten se vyznačuje speciální materiálem použitým při jeho výrobě, a sice trojvrstvým PVC, u něhož si můžete být jisti odolností a trvanlivostí. Konečně to jsou bazeny Hawaii. Ty jsou opatřeny kovovým rámem, který zajišťuje stabilitu tělesa. Jednoduché a rychlé sestavení je pak zárukou komfortního koupání.

Bazén a léto patří k sobě. I vás nepochybně přiláká.

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS