27/6
Ložnice a koupelny podle vašich představ

Ložnice a koupelny podle vašich představ

27. června 2013 v 16.30 , Koupelny , Ložnice , Nábytek , Vany a sprchové kouty

Výběru ložnice a koupelny bystě měli věnovat velkou pozornost. Tyto dvě místnosti mají jednu společnou věc. Kterou? Každý den a každou noc je používáme.

Ložnice

Ložnice je místnost, která má vytvářet příjemné prostředí pro klidný a ničím nerušený spánek a relax. Výběru ložnice věnujte velkou pozornost. Základ tvoří samozřejmě postel s kvalitní matrací. Dále by zde neměla chybět šatní skříň, úložný prostor, komody, zrcadlo, noční stolky, lampičky, povlečení postele apod. Ložnice si lze vybrat z tradičních materiálů, masivu, tak i z moderního materiálu či lamina.
Zvolte a navrhněte si ložnici přesně podle vašeho gusta, vyberte si nábytek do ložnice, který vytvoří útulný a moderní pokoj, do kterého se budete vždy rádi vracet.

Postele

Jelikož je postel každodenní součástí našeho života, je nutné při jejím výběru dbát na kvalitu provedení samotné konstrukce, tak i roštů. A pro naprosto pohodlné a ničím nerušené spaní pak bude i výběr kvalitní matrace, které najdete zde. O zdraví spánek se postará kvalitní matrace. Zapomeňte na bolesti zad, kloubů a proleženiny. Matrace z PUR pěny, latexové matrace, pružinové matrace, zdravotní atd. Existuje celá řada matrací, na kterých se budete cítit skvěle. Samozřejmostí jsou velikosti matrací – dětské, malé, velké, širší … záleží jen na vás, jakou si vyberete.
Pořiďte si novou postel do vaší ložnice, vždyť na té rozvrzané posteli se nijak sladce nevyspíte.

Koupelny

Koupelna je místnost čistoty a relaxace. Právě zde se každý z nás denně upravuje, líčí, holí, češe apod. Tato místnost by vás ráno měla příjemně probudit a v noci naopak dokonale uklidnit po dlouhém dni a navodit tu nejlepší atmosféru na relaxaci.
Základem každé koupelny je vana, umyvadlo a zrcadlo. V dnešní době je koupelnový nábytek natolik rozmanitý, že se můžete opravdu naplno realizovat.
Při výběru koupelnového nábytku můžete zvolit hotové sety, nebo si sami koupelnu sestavit ze skříněk nad umyvadlo, skříněk pod umyvadlo, skříněk s umyvadlem, různých poliček, zrcadel apod.

Sprchové kouty

Bydlíte v malém bytě anebo máte malou koupelnu? Preferujete raději sprchové kouty, které ušetří místo v koupelně a vytvoří dojem prostorné koupelny?
Existují hotové sprchové kouty anebo si můžete zakoupit veškeré části zvlášť. Sprchové zástěny, vaničky, dveře a příslušenství ke sprchovým koutům. Vybrat si můžete čtvercové kouty, obdélníkové, čtvrtkruhové, které jsou nejvíce oblíbené, celoskleněné, bezrámové apod. Zkuste se podívat na nabídku v e-shopu hobbypredajna.sk.

Zdroj fotografií: katalognabytku.sk, hobbyprodejna.sk

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS