29/10
Ložnice IKEA 2010: Ložnice inspirující, švédská a ve třech stylech

Ložnice IKEA 2010: Ložnice inspirující, švédská a ve třech stylech

29. října 2010 v 00.00 , Kuchyně

Sponzorované odkazy:

Ložnice je místem, kde každý z nás stráví průměrně třetinu svého života. Tolik času totiž zpravidla trávíme spánkem, jenž je důležitý z mnoha důvodů. Zdravý spánek nám dovolí přirozeně regenerovat naše síly, připravit nás na náročný den a načerpat spoustu energie. Kvalitní spánek nás rozhodně neprobudí s bolestmi hlavy či páteře. Jak toho docílit? Jednoduše. Polovina úspěchu rozhodně znamená klidné prostředí dostatečně kvalitní postel a matrace. Když to navíc všechno bude skvěle vypadat, více spokojeni již snad být nemůžeme.

Novinky do ložnice IKEA

Ptáte-li se, kde se poohlédnout při zařizování vaší ložnice, většinu zákazníků asi napadne švédská společnost IKEA. Ta svou politikou dokázala přesvědčit ohromné množství lidí nejen v České republice, ale prakticky po celém světě. Společnost IKEA nabízí nábytek a vybavení do bytu za velmi příznivé ceny, ve kterých se nijak závratně nezrcadlí snížená kvalita zpracování či materiálu. Také po designové stránce drží IKEA tempo s konkurencí. Její výrobky jsou snadno rozpoznatelné, skladné, jednoduše přepravitelné a snadno sestavitelné.

V roce 2010 se ložnice IKEA dělí do tří samostatných stylů. V jejich nabídce naleznete zaprvé ložnice Nordgloben, dále to jsou ložnice Modré léto a v neposlední řadě Pestré bílé ložnice. A když v neposlední, tak začněme právě jimi. „Bílá jako základ vám dává naprostou svobodu,“ dočteme se na českých internetových stránkách IKEA, a popisek dále pokračuje: „Zde jsou zdi, strop a většina nábytku bílé. Tento styl vytvoříte kombinací s textiliemi a dekorativními předměty v pestrých barvách.“ Ve stylu ložnice Modré léto přirozeně dominuje modrá barva, kterou lze dále kombinovat s bílou, hnědou i černou a případně také hnědou. Ideální kombinace pro ty, kteří mají rádi ložnice s kouzlem. Ložnice Nordgloben charakterizují teplé materiály a tlumená barva, které vyvolávají pocit klidu a harmonie. Nábytek s jemnými liniemi pak celkový obraz ložnice ideálně dotvoří.

zdroj: www.ikea.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS