13/12
Moderní vybavení nejen do bytu a rodinného domu

Moderní vybavení nejen do bytu a rodinného domu

13. prosince 2012 v 15.15 , Bytové doplňky , Bytový textil , Design

Hledáte moderní a přitom praktický a neocenitelný dárek? Přemýšleli jste, co koupit vašim nejbližším k Vánocům …? Nebo naopak přemýšlíte, jak si vylepšit obývací pokoj či dětský pokojíček? Sedací vaky jsou originálním dárkem pro mladší generaci, jídelní stůl ocení každá hlava rodiny, babička naopak ocení nádherně zarámovaný obraz a dědeček se může pohodlně začíst do knih od Dale Carnegieho.

Jídelní stoly

Každá správná jídelna musí mít velký, stabilní a komfortní jídelní stůl. Nabídka jídelních stolů na trhu je opravdu široká. Stoly jsou k dostání v různých rozměrech, materiálech, barvách a tvarech. Mezi nejoblíbenější patří rozkládací jídelní stoly, díky kterým můžete pohostit větší návštěvu a v běžném provozu ušetřit místo v jídelně. Vybrat si můžete kulaté, oválné, masivní, dřevěné, skleněné, plastové atd. Samozřejmostí je i kombinace různých materiálů. Dřevěné stoly se liší podle toho, jestli mají desku z dřevotřísky potaženou laminem nebo jsou vyrobeny z masivního dřeva.
Jídelní stůl bývá středem domu, dejte si na jeho výběru opravdu záležet. Vybírejte zejména velikost, myslete na to, že malý skleněný stůl se nehodí do rustikální jídelny a naopak velký masivní stůl se nehodí do malého vzdušného kuchyňského koutu.

Obrazy

Co neodmyslitelně patří do každé domácnosti, kromě jídelního domu, je krásný obraz. A co by to bylo za obraz bez originálního, jedinečného a krásného rámu. Už dávno neplatí, že s vaším obrázkem, fotografií, plakátem či reprodukcí musíte běžet hledat rámování obrazů ve vašem městě nebo okolí. Stačí si na umenisveta.cz vybrat rám dle vašeho přání a máte hotovo. Další výhodou je, že okamžitě online uvidíte, jak bude váš obraz vypadat, nemusíte si nic mlhavě představovat. Nečeká vás tedy žádné nemilé překvapení.
Na výběr máte z více než 300 druhů rámů. Ať už sháníte moderní, tradiční, mohutné, profilované, hladké nebo hrubé.

Sedací vaky

Sedací vaky jsou velice oblíbené nejen u mladší generace, ale i u starších lidí. Tato fenomenální novinka na českém trhu je neobyčejně pohodlná a vysoce praktická. Jedná se o jakýsi stylový nábytek pro relaxaci. Sedací vaky jsou určeny zejména pro ty, kteří mají dost nepohodlné sezení na tvrdých a nezdravých židlích nebo sedačkách. Sedací vaky jsou nejen pohodlné, stylové, moderní a praktické, ale navíc vám stanoví záruku zdravého sezení.
Největší předností sedacích vaků a pytlů je bezesporu jejich pohodlnost, která je zajištěna díky vhodné výplni. Každý model umožňuje nespočet různých pozic a způsobů sezení.
Co víc si přát než mít nádherně vybavený byt, pohodlně se usadit do sedacího pytle a vzít si zajímavou literaturu. Vyzkoušejte např. knihy spisovatele Dale Carnegieho, které najdete na ikarus.sk.

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS