3/4
IKEA: Co přinese léto 2013?

IKEA: Co přinese léto 2013?

3. dubna 2013 v 00.00 , Bytové doplňky , Kuchyně , Obývací pokoje , Svítidla

Sponzorované odkazy:

Jaro, léto – probouzí se nejen příroda venku, ale je to také takové obrození našich domů. Domy a byty se začínají prolévat teplem slunečních paprsků a čerstvým vzduchem. Proto si váš domov v tomto období zaslouží nové osvěžující vybavení a doplňky. A jak už to tak bývá, Ikea je pro toto období už připravena.

Pojďme se tedy společně podívat, co si pro vás pro toto období připravila. Všechno můžete zakoupit v jejich obchodních domech ve větších městech České republiky jako Praha, Brno nebo Ostrava za velmi příznivé ceny. Skvělé výrobky za skvělé ceny!

Letní dekorace

Dekorace – asi nejdůležitější součást každého bytu. Dodává každému pokoji na útulnosti a designu. Léto a jaro je charakteristické pestrými a veselými barvami, na což se samozřejmě Ikea ve své letní kolekci zaměřila. Hravé barevné lucerničky, svíčky, běhouny na stoly nebo barevné zdobení, to vše můžete v ikea nalézt za úžasné ceny do 150kč. A to se vyplatí ne?

Letní vaření

K létu samozřemě také patří lehké vaření, pojídaní zrmzliny a svěžího ovoce. K tomu vám Ikea přináší speciální sady na okrajování ovoce, naběračky na zmrzliny nebo hravé malované skleničky či talířky.

Letní zahradničení

Květy, kytky, kytičky! Chcete zútulnit domov pomocí květin? A co takhle si je samy zasadit a vypěstovat? Ikea vám pro toto nabízí skvělé sady na pěstování, které obsahují květináčky a speciální briketky na pěstování vlastních květin.

Letní osvětlení

Udělejte své letní večery magištější díky Ikea dekorativnímu osvětlení. Pro tuto sezónu můžete dokonce zakoupit v Ikea skvělé solární a větrové osvětlení, které je šetrné k životnímu prostředí a jeho baterie se nabíjí pomocí slunce a větru.

Letní textil

Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na textil. K létu patří opalování a vylehávání u rybníku či moře, takže jsou ptřeba hezké osušky. V letním textilu Ikea můžete najít i skvělé designové polštáře, koberce, závěsy či pestrobarevné lát­ky.

Zdroj: http://www.ikea.com/cz/cs/

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS