6/3
Police Swedese Ivy Shelving / Trocha chaosu do pokoje

Police Swedese Ivy Shelving / Trocha chaosu do pokoje

6. března 2013 v 00.00, Nábytek

Sponzorované odkazy:

Pakliže máte rádi všechno nalajnované a v řadě, přičemž vás znervózňuje jakákoliv výchylka z dokonalosti, tak vám nejspíš nebude vyhovovat následující kus nábytku, který si tak trochu nebere servítky s rovnováhou a ani s tím, že vám občas něco nejspíše spadne z poličky.

Ovšem to vše se dá odpustit, když vidíte, jak stylově tato police s pojmenováním Swedese Ivy Shelving vypadá. Jedná se o kousek od designéra, jenž je znám pod jménem Thomas Bernstrand, a myslíme, že je rozhodně vidět, že tato police není jeho prvním počinem. K dostání jsou tři barevné kombinace, tak aby vám co nejlépe ladil s okolním nábytkem. Můžete vybírat z černé, bílé a dřevěné varianty. Jednotlivé poschodí můžete navíc rozkládat a poskládat do ještě více krkolomnějších tvarů, ovšem všeho s mírou.

Mohli bychom si koupit obyčejné police a vyskládat na ně knížky, ale to by nebyla taková zábava.

Police Swedese Ivy Shelving / Trocha chaosu do pokoje (http://www.homemag.cz)Police Swedese Ivy Shelving / Trocha chaosu do pokoje (http://www.homemag.cz)Police Swedese Ivy Shelving / Trocha chaosu do pokoje (http://www.homemag.cz)

zdroj: betterlivingthrou­ghdesign.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS