28/2
Designový psací stůl Minimal Float Wall Desk

Designový psací stůl Minimal Float Wall Desk

28. února 2013 v 00.00, Stoly a stolky

Sponzorované odkazy:

Jestliže si potrpíte na minimalistický a čistý design, jistě vás zaujme následující psací stůl, který jsme si pro vás připravili. Na svědomí jej má designér se jménem Dario Antonioni, jenž už několikrát předvedl, že svému řemeslu více než dobře rozumí a jeho poslední počin je toho jistě důkazem.

Pokud se chcete na svou práci stoprocentně soustředit, nesmí vás nic rozptylovat a odvádět vaši pozornost, tím se nejspíš Dario řídil, jelikož vytvořil psací desku, která svou dokonalou jednoduchostí uspokojí milovníky čisté designu. Jedná se prakticky o dvě desky, z nichž spodní je pohyblivá a je na ni umístěna klávesnice. Na horní desce poté naleznete otvor, který prakticky ukryje kabely od počítače, což je další důkaz, že i v tomto řešení bylo nasazení zachovat jednotvárný design.

Celý psací stůl je pak přidělán šrouby ke zdi, aby nic nevyrušilo dojem z jednoduchého designu. Dario umístil na propagační fotky výrobky Apple, což může nasvědčovat, kde částečně bral inspiraci.

Designový psací stůl Minimal Float Wall Desk (http://www.homemag.cz)Designový psací stůl Minimal Float Wall Desk (http://www.homemag.cz)Designový psací stůl Minimal Float Wall Desk (http://www.homemag.cz)

zdroj: betterlivingthrou­ghdesign.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS