29/3
WMF: Špička v oblasti kuchyňského vybavení

WMF: Špička v oblasti kuchyňského vybavení

29. března 2010 v 10.00, Nádobí, Příbory

Jíme sice proto, abychom žili. A proč bychom si nemohli ten život udělat co nejpříjemnějším? Umět si vychutnat dobré jídlo, to je často základem šťastného života. U vaření i vlastního požívání si krásně odpočineme, a to ať už se do toho pouštíme sami, anebo společně s našimi nejbližšími. A pokud si chceme jídlo opravdu vychutnat, je nezbytné se neochudit o požitek z vybraného stolování. K tomu neodmyslitelně náleží kvalitní kuchyňské vybavení, jakým se prezentuje například německá společnost WMF.

Značka WMF je synonymem pro profesionalitu v oblasti vaření, jídla i pití. Tradiční německá firma WMF patří mezi přední světové dodavatele kuchyňského vybavení pro nejvýznamnější hotely, hotelové řetězce a samozřejmě také restaurace nejzvučnějších jmen. Obecně lze říci, že kuchyňské vybavení WMF naleznete všude tam, kde si potrpí na kvalitu a luxus. Samo sebou se to netýká pouze právnických osob, ale výrobky této značky oceníte i u vás, ve vaší domácnosti. Výroba kuchyňského vybavení WMF se uskutečňuje v Německu, Česku i Číně, přičemž dohromady zaměstnává více než pět a půl tisíce lidí.

WMF: Špička v oblasti kuchyňského vybavení (http://www.homemag.cz)

Kuchyňské vybavení WMF na Kulina.cz

Sortiment WMF zahrnuje pestrou paletu výrobků, které uplatníte jak při vaření, tak při servírování a vlastním stolování. Zákazníci WMF využívají především nabídky luxusních příborů, kvalitních nožů, kuchyňského nádobí, různé hrnce, mísy, sklenice a další. Novinkou společnosti WMF jsou speciální plně automatické kávovary pro domácnosti. Na výrobcích WMF se podílejí designeři z celého světa. Společnost WMF upřednostňuje koncepci dokonalé harmonie, která vládne mezi estetickou a funkční složkou. Součástí toho je pochopitelně vysoká kvalita výrobků WMF.

V České republice můžete výrobky do kuchyně značky WMF nakupovat na stránkách internetového obchodu Kulina.cz. Společnost Kulina se specializuje na luxusní kuchyňské náčiní a nádobí, jak tomu nejlépe odpovídá nejen WMF, ale také další jako Revol, Kaiser, Illy, Wesco či Staub. Pokud jde o sortiment WMF, naleznete jej na Kulina.cz v kategoriích: V kuchyni, U stolu, Příbory, Čaj, nápoje, bar, Káva a Víno. V tomto záběru si jistě vybere každý milovník luxusu a kvality!

WMF: Špička v oblasti kuchyňského vybavení (http://www.homemag.cz)WMF: Špička v oblasti kuchyňského vybavení (http://www.homemag.cz)WMF: Špička v oblasti kuchyňského vybavení (http://www.homemag.cz)WMF: Špička v oblasti kuchyňského vybavení (http://www.homemag.cz)WMF: Špička v oblasti kuchyňského vybavení (http://www.homemag.cz)WMF: Špička v oblasti kuchyňského vybavení (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.kulina.cz/wmf/m-1755/

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS