22/11
Skříně do ložnice – vyberte si tu nejlepší!

Skříně do ložnice – vyberte si tu nejlepší!

22. listopadu 2012 v 00.00 , Ložnice

Sponzorované odkazy:

Výběr nábytku do ložnice se většinou odvíjí od zakoupené postele. Stále ještě platí, že pohodlí je nesmírně důležité, a to obzvláště v tak uspěchané a náročné době. Pohodlí není pouze hmatatelné, ale také vizuální. Prostředí, kde relaxujeme, vnímáme všemi smysly. Ložnice by proto neměla být pouze komfortní v kvalitním provedení. Měla by lahodit našemu oku i ostatním smyslům. A tak výběr šatní skříně není ničím až tak snadným.

Důraz klade většina z nás na velikost a vnitřní uspořádání. Pořizujeme-li totiž ložnici, kterou nechceme v následujících letech nikterak měnit, vybíráme skříň do ložnice velmi důkladně.

V nabídce jsou skříně s posuvnými dveřmi, s dveřmi, které se otvírají klasickým způsobem a nebo kombinací obojího. Většina skříní má dnes také zrcadla, což opět šetří prostor v pokoji a přidává na praktičnosti.

Nejtěžší je zřejmě zvolit ten správný materiál a dát tak pokoji jednotný ráz. K tomu slouží speciální programy, kde si zakoupíme celou ložnici sladěnou do puntíku. Druhou možností je nechat si ložnici, a tedy i šatní skříň, vyrobit na míru.

Velmi moderní je provedení ve vysokém lesku. Své místo si na trhu našly i rustikální šatní skříně a pochopitelně nechybí klasická dřevěná skříň. Nicméně jedním z největších trendů jsou výše uvedené speciální programy, které nám usnadní uspořádat jednotný ráz celé ložnice.

Provizorní šatní skříň

Pokud ještě nemáte představu o vaší ložnici či pokoji, neinvestujte do šatní skříně příliš peněz ani času. Zvolte praktický úložný systém, který využijete později na příklad v jiném pokoji nebo jej na nějaký čas schováte do sklepa. Dnes na trhu nechybí jednoduché šatní skříně s dostatečným úložným prostorem. Velmi šikovným řešením je textilní šatní skříň. Finančně není příliš nákladná a bez problému ji umístíte do všech prostor. Nebudete potřebovat ani stěhovací auto. Zcela snadno ji koupíte, převezete a i složíte sami.

Zdroj: www.ikea.cz , www.nabytek-forliving.cz , Hemera/Thinkstock

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS