7/11
Whirlpool slaví 100 let: Očekávejte jedenáct speciálních akcí po celém světě

Whirlpool slaví 100 let: Očekávejte jedenáct speciálních akcí po celém světě

7. listopadu 2011 v 00.00 , Domácí spotřebiče

Sponzorované odkazy:

Letošní rok je pro značku Whirlpool významným historickým milníkem – slaví 100 let od svého založení datovaného k 11. 11. 1911. Oslavy jubilea, které probíhají po celém světě již od 11. 11. 2010, vrcholí právě v pátek 11. listopadu 2011. V rámci oslav 100. výročí se společnost Whirlpool stane partnerem mnoha kulturních a dobročinných akcí po celé ČR, kde rozdá na 130 věcných cen a darů v celkové hodnotě více než 500 000 Kč a symbolicky si připije společně s partnery a spotřebiteli na další úspěch značky. Ve slavnostní den bude probíhat také spotřebitelská online soutěž propojená s více než 30 internetovými stránkami.

„Sté výročí značky Whirlpool vnímáme jako důležitý okamžik a proto se o něj podělíme s našimi partnery i spotřebiteli. Poukázat chceme na dlouhou historii a tradici značky, spolehlivost našich spotřebičů ověřenou léty praxe, a také na bu-doucí vývoj a směřování značky,“ uvedl Radek Novotný, generální ředitel Whirlpool CR. Díky oslavám už nyní mohou zákazníci využívat tzv. Cashbacku, tedy při nákupu zboží získat část svých prostředků zpět. Další kolo oslav odstartuje 11. 11. 2011 prostřednictvím spotřebitelské tipovací soutěže o mikrovlnné trouby Whirlpool MAX 109 a tematické kuchařky Whirlpool na speciální microsite http://100let.whirlpool.cz/. Online soutěž bude podpořena bannerovou kampaní na webových stránkách více než 30 partnerů.

Whirlpool v akcích

Ve stejný den, 11. listopadu 2011, bude Whirlpool oslavovat 100. výročí na mnoha místech ČR formou partnerství vy-braných společensko-kulturních akcí, kde bude realizovat soutěže o spotřebiče značky Whirlpool. Například v Ostravě Whirlpool finančně podpoří benefiční akci Koncert pro školku, v Brně se bude soutěžit o mikrovlnné trouby a vinotéky Whirlpool v rámci Svatomartinských hodů a Svatomartinské veselice nebo ve Veselé kavárně. O **spotřebiče Whirlpool* se bude soutěžit také během Svatomartinského posvícení na Zámku Loučeň, slavnosti Svatomartinského vína v Kutné Hoře a Vítání mladých Svatomartinských vín v Praze na Vltavě. Ve Velkých Losinách se Whirlpool stane partnerem kuchařky Chuť Jeseníků, první kuchařky tradičních jídel z Jeseníku, která se zde bude 11. listopadu 2011 křtít. Neobvyklou formu partnerství navázala společnost Whirlpool také s divadlem Hybernia, kdy 11. 11. 2011 na premiéře muzikálu Quasimo-do, aneb Kdysi se pro lásku umíralo, bude o přestávce vylosován jeden divák, který vyhraje vinotéku Whirlpool.

Tento den je pro společnost Whirlpool také ve znamení charitativní činnosti. Zástupci společnosti předají šek na spotře-biče v hodnotě 100.000 Kč ve prospěch Občanského sdružení Život dětem, na pomoc dětem s nádorovým onemocně-ním, a šek na vybranou sušičku pro Základní školu při fakultní nemocnici v Brně, která je pravidelným účastníkem chari-tativního projektu Dětský čin roku, jehož je Whirlpool hlavním partnerem.

11 akcí, na kterých Whirlpool oslaví 11. 11. 2011 svoje stoleté výročí

Koncert pro školku – Ostrava
Svatomartinské hody a Svatomartinská veselice – Brno
Veselá kavárna – Brno
Křest kuchařky Chuť Jeseníků – Velké Losiny
Svatomartinské posvícení – Zámek Loučeň
Svatomartinské víno v Kutné Hoře – Kutná hora
Vítání mladých Svatomartinských vín v Praze na Vltavě – Praha
Premiéra muzikálu Quasimodo, aneb Kdysi se pro lásku umíralo – Praha
Předávání šeku v ZŠ při FN Brno – Brno
Předání šeku Občanskému sdružení Život dětem – Praha
Soutěž na www.whirlpool.cz s 30 partnerský­mi weby

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS