9/10
Měsíční nástěnné hodiny: Abyste se v noci neztratili!

Měsíční nástěnné hodiny: Abyste se v noci neztratili!

9. října 2011 v 00.00, Hodiny

Sponzorované odkazy:

Nedávno jsme tady měli článek zabývající se předložkou Luna Oscara Tusguetse, kterou na trh opětovně uvedla společnost nanimarquina, a dnes tu máme další výrobek s měsíční tematikou. Tentokrát se ovšem nejedná o nic, co byste položili na zem. S hodinami Moon musíme jít o dimenzi dál.

Nástěnné hodiny Moon, jež si můžete pořídit u rovněž americké firmy Uncommon Goods za velmi dostupných 32 dolarů, mají navíc jednu jedinečnou vlastnost, díky které se vám jednoduše nemůže stát, abyste se v noci ztratili. Pokud potřebujete mít vše pod kontrolou, a tudíž i čas, potom hodiny Moon zaručeně poslouží tak, jak mají. Ve tmě totiž díky svému materiálu svítí.

A jestliže vás zajímají i další výrobky v duchu různých vesmírných těles, doporučujeme se na internetové stránky Uncommon Goods přímo podívat a zjistit, jak se věci mají. Podle našeho názoru se zde totiž nacházejí věci – nejen tyto hodiny, které rozhodně stojí za pozornost.

Měsíční nástěnné hodiny: Abyste se v noci neztratili! (http://www.homemag.cz)Měsíční nástěnné hodiny: Abyste se v noci neztratili! (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.uncommongoods.com/…t/moon-clock

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS