14/9
Schůdky a stolička zároveň, to je Scalo

Schůdky a stolička zároveň, to je Scalo

14. září 2011 v 00.00, Nábytek

Sponzorované odkazy:

Multifunkčnost rozhodně není ničím výjimečným, ba naopak se jedná o velmi vyhledávanou vlastnost v současném designovaném nábytku a bytových doplňcích. To odráží také téma dnešního článku. Jak se budete moci brzy přesvědčit, máme co dočinění s výrobkem, jenž dokáže oslovit.

Jmenuje se to Scalo. Navrhl to Benedetto Quaquaro pro společnost Cerutti Baleri. A není to nic jiného než schůdky, ale tak trochu jiné schůdky. Titulek neklame. Tyto schůdky s názvem Scalo totiž zároveň výborně poslouží jako stolička. Samozřejmě tím nemyslíme, že byste schůdky využívaly k tomu, k čemu jsou určené, a souběžně si na ně sedli či něco odložili, třebaže i to je možné. Spíše tyto schůdky jednoduše složíte či rozložíte a výsledek – stolička – je tady.

Cena se pohybuje nad dvěma tisíci dolarů, což rozhodně není malá částka. Na druhou stranu, třeba se brzy někdo rozhodne jít tou samou cestou, avšak za méně peněz. Konkurence je drahá a tyto schůdky, respektive tento nápad se zdá být příliš lákavým.

Schůdky a stolička zároveň, to je Scalo (http://www.homemag.cz)Schůdky a stolička zároveň, to je Scalo (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.stardust.com/…ssories.html

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS