6/9
Věšák Piano: Nápad za všechny peníze!

Věšák Piano: Nápad za všechny peníze!

6. září 2011 v 00.00, Design, Nábytek

Sponzorované odkazy:

V roce 2004 se stala spousta věcí. Každý z vás si určitě na nějakou dříve či později vzpomene. Pro svět designovaného nábytku a zároveň Homemag.cz je toto datum významné tím, že tehdy vznikla společnost, o jejímž aktuálním díle vás dnes budeme informovat. Jedná se o belgického výrobce Feld, sídlící poblíž Antverp, avšak působící takřka po celém světě.

A ono dílo? Jistě. Jedná se o úžasný věšák, jehož autor – Patrick Seha – se inspiroval klavírem. Nikoli náhodou se tak tento věšák nazývá The Piano Hanger, a jak můžete vidět na přiložených fotkách, název je to naprosto odpovídající. Věšák výborně poslouží, přičemž se přizpůsobí vašim aktuálním nárokům. Stačí jen otevřít jednu z pomyslných klaviatur a použít ji k danému účelu.

Věšák Piano, na němž spojili síly designér Patrick Seha a společnost Feld, pořídíte celkem ve čtyřech provedeních. Jedná se o dvě velikosti a dva typy dřeva. Cena je nicméně rovněž odpovídající, takže uvidíme, zdali se vyplatí investovat. Třeba jej brzy uvidíme i na vaší stěně.

Věšák Piano: Nápad za všechny peníze! (http://www.homemag.cz)Věšák Piano: Nápad za všechny peníze! (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.feld.be/products/piano/´

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS