10/8
Arrow Hanger: Všestranný nástěnný věšák Gustava Halléna

Arrow Hanger: Všestranný nástěnný věšák Gustava Halléna

10. srpna 2009 v 13.00, Bytové doplňky

Sponzorované odkazy:

Nabídka společnosti Design House Stockholm, která sdružuje pod svým jménem více než šedesát designérů z celé Skandinávie a soustavně zveřejňuje jejich díla, je plná opravdu zajímavých, krásných a užitečných věcí. Všechny tyto tři vlastnosti jsou vlastní i nejnovějšímu výtvoru švédského designéra Gustava Halléna, jímž je takzvaný Arrow Hanger, neboli všestranný nástěnný věšák.

Hallénův věšák má, jak už název napovídá, tvar klasické šipky. Připevňuje se směrem dolů a vaše svršky na něj tak můžete zavěsit hned dvěma způsoby. Za prvé můžete využít dvou kratších stran pro ležérní odložení kabátů, bund či jiných kusů oblečení, které jste zrovna nevytáhli zpod žehličky. Pro tento druhý případ, včetně čehokoli, co skladujeme výhradně na ramínku, je zde delší strana věšáku, kterou lze sklopit o devadesát stupňů, čímž se vytvoří na stěnu kolmá strana, jež je pro tento účel jako dělaná.

Věšák s názvem Arrow Hanger je k dostání v rozměrech 160×205×25 mm a v paterém barevném provedení – v bílém, černém, šedém, červeném a zeleném. Věšák Arrow z dílny Gustava Halléna můžete mít i ve vaší domácnosti, kanceláři nebo podniku, a to za cenu 49 eur. Pověsíte na něj bez obav jakýkoli kus oblečení, ale výborně poslouží i jako zajímavá dekorace, která zpestří vaší stěnu.

Arrow Hanger: Všestranný nástěnný věšák Gustava Halléna (http://www.homemag.cz)Arrow Hanger: Všestranný nástěnný věšák Gustava Halléna (http://www.homemag.cz)Arrow Hanger: Všestranný nástěnný věšák Gustava Halléna (http://www.homemag.cz)Arrow Hanger: Všestranný nástěnný věšák Gustava Halléna (http://www.homemag.cz)Arrow Hanger: Všestranný nástěnný věšák Gustava Halléna (http://www.homemag.cz)Arrow Hanger: Všestranný nástěnný věšák Gustava Halléna (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.designhousestockholm.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS