9/1
Kameny jako interiérové doplňky

Kameny jako interiérové doplňky

9. ledna 2011 v 00.00, Bytové doplňky, Design

Sponzorované odkazy:

Netradiční interiérové dekorace vyplňují exkluzivní kameny od jihoafrické textilní designérky Ronély Jordaan. Na první pohled k nerozeznání od pravých, vodou vyhlazených oblázků, ovšem až do chvíle, kdy je chcete pozvednout. Interiérové kameny jsou lehoučké jako pírko, jsou vyrobeny ze 100% merino vlny.

Kolekce vychází z autorčiny filosofie, která je založena na přírodním akcentu, jehož je nutno vtěsnat do našich domovů. Dlouholeté zkoumání a zpracování textilií je dovedlo až k vytvoření fantastické kolekce interiérových kamenů.

Plstěné kameny můžeme zakoupit v několika podobách: kolekce zahrnuje koberce, polštáře, svítidla nebe jen dekorace. Cena oblázku, toho největšího rozměru, se pohybuje okolo 300 eur, stejnou cenu zaplatíme za kusový oblázkový kobereček.

Kameny jako interiérové doplňky (http://www.homemag.cz)Kameny jako interiérové doplňky (http://www.homemag.cz)Kameny jako interiérové doplňky (http://www.homemag.cz)Kameny jako interiérové doplňky (http://www.homemag.cz)Kameny jako interiérové doplňky (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://designblaze.blogspot.com/…jordaan.html

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS