16/12
Stůl Shift: Geometrie je v kurzu, říká spojení Patternity a Winteringhama

Stůl Shift: Geometrie je v kurzu, říká spojení Patternity a Winteringhama

16. prosince 2010 v 00.00 , Stoly a stolky

Sponzorované odkazy:

Geometrické tvary a ze všeho nejvíc pak vzory letos opět táhnou. Ať už budete malovat, anebo si vybírat nový nábytek, mějte na paměti, že nejrůznější geometrické obrazce budou představovat také příští rok vrchol moderního designu. Svědčí o tom mimo jiné zajímavá spolupráce britského designového studia Patternity a uznávaného výrobce nábytku Tobyho Winteringhama, která dala vzniknout unikátnímu stolu.

Jejich společné dílo se nazývá Shift Tabel, což koresponduje s vizí, která stála za jeho vznikem. Stůl, mající vzejít z toho spojení sil, měl spojovat staré s novým, nevyhraněnost s troufalostí a samozřejmě vynikající řemeslný talent s luxusním designem. Tento stůl vyniká na první pohled netradiční kombinací přírodní barvy dubu na rubu stolu, zatímco líci dominují pestrobarevné lichoběžníky či jejich části na černém pozadí.

Vzhledem k tomu, že se jedná o kus nábytku ušitý na míru letošního Clerkenwell Design Weeku, s největší pravděpodobností nebude volně k mání. V každém případě, jako inspirace může posloužit pouze příhodně. V tomto ohledu doporučujeme podívat se do vašich oblíbených obchodů. Třeba tam objevíte něco se stejným géniem.

zdroj: http://www.patternity.co.uk/

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS