11/12
Kožené pohovky z IKEA: Kvalitní a oblíbené

Kožené pohovky z IKEA: Kvalitní a oblíbené

11. prosince 2010 v 00.00 , Křesla a sedací soupravy , Nábytek

Sponzorované odkazy:

Obchodní řetězec IKEA, s nabídkou nábytku a interiérových doplňků, je znám po celém světě a patří k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším řetězcům s interiérovým vybavením. První prodejna vznikla roku 1943 ve Švédsku, kde byla založena sedmnáctiletým mladíkem, Ingvarem Kampradem.

Kvalitní nabídka kožených sedaček

K velmi poptávaným koženým sedačkám patří sortiment z produktové řady ARILD, jež nabízí kvalitu v kombinaci s vysokým designem. Oblíbenou produktovou řadou je i KLIPPAN a KRAMFORS.

Kožené pohovky jsou potaženy velmi silnou a odolnou kůží, která nevyžaduje příliš náročnou údržbu. Kůže se velmi dobře udržuje, lehce čistí, je omyvatelná, a tudíž jsou pohovky vhodné i pro rodiny s dětmi.

Sedáky pohovek jsou naplněny vysoce odolnou a uživatelsky komfortní polyuretanovou pěnou a polyesterovým vláknem. Posezení v** kožených sedačkách** je nejen vysoce komfortní, ale také pohodlné a ergonomicky poddajné. Kvalitní vycpávkový materiál poskytuje tělu pohodlnou oporu, přizpůsobí se křivkám a vytvaruje se dle těla. Pokud není pohovka používaná, tvarovost se vrátí do původního stavu.

Kožené pohovky z IKEA: Kvalitní a oblíbené (http://www.homemag.cz)

Sortiment pohovek ARILD

Produktová série ARILD zahrnuje kožené pohovky v různých velikostech, typech a barevného provedení. V nabídce nalezneme pohovky dvoumístné, třímístné a lenošky. Vybírat můžeme z barevných variant: červená, černá, bílá a tmavě hnědá.

Sortiment pohovek KARLSTAD

V nabídce nalezneme kožené pohovky dvou a třímístné, třímístné s přídavkem lenošky nebo v kombinace 3+2. V nabídce v barvách bílé, černé a tmavě hnědé. Prošívané opracování kůže dovoluje sedačce dobře dýchat, což má za následek uchování přirozené struktury povrchu.

Sortiment pohovek KLIPPAN

Nabídka zahrnuje kožené pohovky dvoumístné, v barevném provedení červená, černá, bílá, oranžová.

Kožené pohovky z IKEA: Kvalitní a oblíbené (http://www.homemag.cz)

Sortiment pohovek KRAMFORS

Nabídka zahrnuje kožené pohovky dvoumístné, třímístné a kombinace obou dvou, v barevném provedení béžová a tmavě hnědá. Odpočívat nebo relaxovat můžeme také na pohodlné lenošce s opěrkou.

Sortiment pohovek ÄLVROS

Rozmanitá série kožených pohovek nabízející dvou a třímístné pohovky, dvoumístné pohovky se zabudovanými lehátky, rohové pohovky. Vybírat můžeme z barevného provedení: černá, středně červená, světle béžová nebo tmavě hnědá.

Kožené pohovky z IKEA: Kvalitní a oblíbené (http://www.homemag.cz)Kožené pohovky z IKEA: Kvalitní a oblíbené (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.ikea.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS