23/2
Sedačka Wallfa: Jedinečné dílo Canudase s puncem zábavy

Sedačka Wallfa: Jedinečné dílo Canudase s puncem zábavy

23. února 2010 v 00.00 , Křesla a sedací soupravy

Sponzorované odkazy:

Tentokrát zde máme opravdu úchvatný kousek, který omráčí jistě nejen nadšence do sedacího nábytku. Jeho autorem je španělský rodák Jordi Canudas, který pochází z Barcelony, nicméně od roku 2004 žije, pracuje a dál pobírá ceny za prvotřídní design v Londýně. Po vystudování na Royal College of Art se stal členem Okay Studio.

Patrně nejslavnější kousek, který vzešel z jeho návrhů, je sedačka Wallfa. Ta vznikla v roce 2007 a je určena do větších prostor, ideálně kanceláří či jiných veřejných míst. Její prostorové zpracování umožňuje nejen dostatečně funkční využití, ale také vyvolává opravdu silný estetický dojem. Dvoustranná sedačka Wallfa zkrátka výborně poslouží a navíc zaujme.

Jordi Canudas si všímá, že veřejná místa bývají často velmi nudná, a proto sestrojil svou sedačku takovým způsobem, aby do těchto prostor vetknul trochu zábavy, lidství. V případě, že si totiž sednou lidé zády k sobě, tvarovatelné opěradlo jim jistě zaručí velmi veselé chvilky. Cena tohoto jedinečného díla činí £ 3500.

zdroj: http://www.jordicanudas.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS